999 rezultate për

fushes

Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe
Rrufeja plagos 6 tifozë në fushën e golfit Për pak sa nuk ndodhi tragjedia në turneun e tenisit qe po mbahet në Atalanta të Shteteve të Bashkuara. Gjatë zhvilli
Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol! Mohamed Salah është i papërmbajtshëm. Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit
Dëmtohet Hazard, sa do të rrijë jashtë fushës Eden Hazard do t’i duhet që ta shtyjë debutimin e tij në La Liga Belgu nuk do të udhëtojë në me skuadrën në Vigo. Pë
Hodhi akuza për korrupsion, Messi pezullohet 3 muaj jashtë fushës së futbollit Messi ka marrë një dënim prej tre muajsh jashtë fushës, dhe një gjobë të konsiderueshme me të holla. Ylli argjentinas
Merr formë Arena Kombëtare, nis puna për ndërtimin e fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i cili nisi të ndërtohet në vitin 2016 tashmë është më pranë se
Zyrtare: Ylli i mesfushës rinovon me Juventusin Juventus ka njoftuar rinovimin e kontratës me mesfushorin, Rodrigo Bentacur, deri në vitin 2024. 21 vjeçari ka bindur
Frikë te Chelsea, ylli i mesfushës rrezikon të humbë finalen e Europa League Chelsea merr një goditje të rëndë vetëm dy ditë para finales së Europa League ndaj Arsenalit që do të zhvillohet në krye
Merr topin që nga mesi i fushës, talenti shqiptar realizon super gol (VIDEO) Florent Hasani vazhdon me paraqitje te shkëlqyer në Hungari. 22 vjeçari realizoi golin e 3-të për skuadrën e tij, Dio
Zyrtare: Ylli i mesfushës largohet nga Manchester United Ander Herrera e mbyll me Manchester United pas 5 sezonesh në Old Trafford. Spanjollit i skadon kontrata në 30 qersho
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nisin punimet e fushës (VIDEO) "Arena Kombëtare" çdo ditë e më shumë është duke marrë formë dhe punimet vazhdojnë me ritme të larta. Sikurse shihet
Sulmuesi i PSG parashikon të ardhmen Edison Cavani nuk po kalon një moment të mirë te kampionët e francës lidhur kjo edhe me dëmtimet. Pas 2 muajsh jashtë
Tremben tifozët e Juves, Reali synon të marrë yllin e mesfushës Me ardhjen e Zinedine Zidane tashmë oreksi për të afruar emra të mëdhenjë është shtuar te Los Blancos, shkruan Albeu.com
Ndodh në Holandë, dopietë në 1 minutë dhe gol nga mesi i fushës (VIDEO) Për çdo sulmues është bekim që të shënojë dy gola në një ndeshje. E veçanta e dopjetës që shënoi Bryan Smeets në Hol
Frikësohen tifozët e Interi, Tottenhami ofron 30 milion euro për yllin e mesfushës Matias Vecino pritet të jetë një nga emrat që do të largohen nga Interi në verën e ardhshme. Mesfushori uruguaian ësh
U dorëhoq pas 32 vitesh, prokurori tregon arsyet Ditën e sotme është dorëhequr nga detyra e tij si prokuror në Prokurorinë e Përgjithshme, Petrit Fusha. Dorëheqja e
Tërmet të PSG-ja, dëmtohet sërish ylli i mesfushës Nuk ka qetësi tek PSG-jë. Në prag të ndeshjes ndaj Manchester United në Ligën e Kampioneve është dëmtuar sërish Marco Ve
Lionel Messi mungon në El Clasico ? Lionel Messi ka shkëlqyer sot në ndeshjen kundër Valencias duke realizuar dy gola për t’i siguruar një pikë skuadrës së
Skandal në Vlorë, krimbi masakron tapetin e stadiumit të Flamurtarit (FOTO LAJM) Skandal me fushën e stadiumit “Flamurtari”. Ndodh e njëjta histori ku duket se ka marrë rrugë përkeqësimi i gjendjes së
Çmendet Ederson, braktis portën dhe dhuron spektakël në mesfushë (VIDEO) Manchester City mposhti mbrëmjen e djeshme Uolvesin me rezultatin 3-0 në një sfidë të dominuar nga “qytetarët”. Asnj