999 rezultate për

fushen

Doktor, piktor e ekonomistë, çfarë profesionesh kanë "burrat e shtetit" shqiptar Të shkëputur nga profesionet e vërteta të tyre, politikanët shqiptarë kanë marrë në dorë fatin e vendit me rolin e "burr
Andres Inesta dëmtohet dhe lë fushën e lojës (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll Andres Iniesta është lënduar kundër Atleticos, pasi ai u largua nga loja në minutën e 35'-të. Kap
Ja pse janë "Ujqërit e dëborës", në fushën e zbardhur Skënderbeu shënon 2 gola për 9 minuta (VIDEO) Skëndërbeu është çmendur. Korçarët janë kthyer si "ujqër" të vërtetë në pjesën e dytë teksa barazuan disavantazhin prej
Mediat greke i thurin elozhe Ergys Kaçes Ergys Kaçe është bërë menjëherë një prej lojtarëve më të rëndësishëm të klubit të Panathinaikosit. Skuadra e shqiptar
Protestë në stadium, tifozët bombardojnë fushën me topa tenisi Një protestë origjinale vjen nga tifozët e Eintracht Frankfurt në ndeshjen ndaj Leipzigut që vendasit fituan me shifrat
Marcelo pëson dëmtim dhe lë fushën e lojës ndaj Betisit Marcelo është dëmtuar kundër Real Betisit dhe ka lëshuar fushën e lojës që në minutën e 30'-të. Barziliani u largua p
Dy gratë më të fuqishme takohen sot në Gjermani Kryeministrja britanike, Theresa May do të udhëtojë sot drejt Berlinit për t’u takuar me lideren gjermane, Angela Merkel
Luana nuk ka të ndalur, prezanton projektin e ri që po vjen Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndosht
Hodhën euro në fushën e lojës, UEFA shpërblen tifozët e Bayernit Tifozët e Bayern Mynchen u bënë protagonistë në takimin kundër Anderlecht në fazën e grupeve të “Champions League” pasi
Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë Manchester Unite u mposht dje nga Newcastle në transfertë me shifrat 1-0. Skuadra e Mourinhos ishte inekzistente në f
Skandal në fushën e lojës, lojtarët rrihen keq pasi arbitri i ra bilbilit Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur gjatë ditës së djeshme gjatë ndeshjes mes dy skuadrave të Ligës së Rajoneve në Turqi.
Goretzka sjell revolucion në mesfushën e Bayernit, largon Vidalin dhe Alcantaran Sipas Kicker, Bayern Munich ka vendosur që të bëjë revolucion në mesfushë dhe si pasojë dëshiron të shesë Thiago Alcanta
TRAGJIKE / 14-vjeçari pëson atak kardiak në fushën e lojës (FOTO LAJM) Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Spanjë, ku një 14-vjecar ka humbur jetën tragjikisht në fushë pas një ataku kardiak
Shpërthen Ronaldo pas zëvendësimit: Mos më xhironi mua, por fushën Zinedine Zidane e zëvendësoi Cristiano Ronaldon në minutën e 82'-të të barazimit të Real Madridit 2-2 ndaj Levantes.
Mourinho i vendosur për transferimin e Vidalit Jose Mourinho ka vendosur të transferojë në verë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal. Sipas mediumit Manchest
Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur
Lukaku lëndohet, dhe largohet nga fusha me barelë dhe maskë oksigjeni (VIDEO) Manchester United nuk e ka nisur aspak mirë ndeshjen kundër Southamptonit. Romelu Lukaku u detyrua të lë fushën e loj
Edhe Kamza nuk do të qëndrojë duarkryq në merkato, vjen goditja e parë për mesfushën Pas Flamurtarit dhe Kukësit, Hair Zeqiri do të mbajë veshur fanellën e një tjetër skuadre të kampionatit shqiptar. M
Dëbora mbulon fushën, arbitri e gjen me hapa pikën e penalltisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reshjet e dëborës kanë pushtuar të gjithë Europën veriore. Për këtë arsye ndeshja e kampionatit gjerma
Penalltia e mohuar e Interit kundër Juventusit? Gjyqtari shpejton gjithçka (VIDEO) Zikaltërit pretenduan për një 11-metërsh pas prekjes së topit me dorë nga ana e Benatia. Topi fillimisht preku më parë n