999 rezultate për

fushe

Ishin duke luajtur futboll, rrufeja dëmton lojtarët në fushën e lojës (VIDEO) Një ndeshje futbolli midis dy shkollave në Xhamajkë, për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi. Gjatë zhvillimit të
Tentuan të vidhnin hekurudhën në Fushë-Krujë, në pranga dy të rinj Dy persona janë arrestuar nga policia në fshatin Bupq të Krujës, pasi kanë tentuar të vjedhin pjesët metalik të hekurudh
Nuk mundi të mposhtë sëmundjen, lot e dhimbje në familjen e 15-vjeçares në Fushë-Krujë Zia ka pllakosur në banesën e familjes Kuburja në Fushë- Krujë, të cilët humbën në moshën 15-vjeçare vogëlushen e tyre E
Partizani në Laç e Kukësi në Ballsh, pretendentët duel në distancë Java e katërt e Kategorisë Superiore mbyllet këtë të diel me dy ndeshjet e fundit, Laçi-Partizani dhe Bylis-Kukësi, që d
Interi fiton minimalisht dhe "arratiset" në krye (VIDEO) Pas lajmit për barazimin e Juventusit me Fiorentinën sot, tifozët e Interit i janë gëzuar edhe më shumë fitores kundër U
"Ishim në gjumë, u asfiksuam": Flasin fëmijët që i shpëtuan zjarrit të madh në Fushë-Krujë Fëmijët që banonin në katin e tretë të pallatit që u dogj ditën e sotme tregojnë momentet e tmerrit dhe arritën të dilni
"Theva derën, i gjeta pa ndjenja": Flet heroi që shpëtoi katër fëmijet nga zjarri në Fushë-Krujë Kati i tretë i një pallati të vjetër është shkrumbuar tërësisht në fshatin Zallë të Fushë-Krujës, ndërsa katër fëmijë ka
Digjet kati i tretë i një pallati në Fushë-Krujë, asfiksohen katër fëmijë Një banesë në Fushë Krujë është përfshirë nga flakët ditën e sotëm. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se si pas
E ofendoi në Whatsapp, shkoi dhe i mori jetën në fushën e futbollit Një episod për kronikën e zezë, por që zanafillën e ka pas një përplasjeje në rrjetet sociale për futbollin. Ndodhi n
U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Messi qëllimisht nuk do të zbresë në fushë? Barcelona del me njoftim zyrtar Mediat spanjolle kanë raportuar së fundi se Lionel Messi nuk është i dëmtuar, dhe se qëllimisht po bojkoton skuadrën.
Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe
Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO) Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cil
Hysaj: Akoma nuk më besohet që kam shënuar gol Kapiteni i Kombëtares në ndeshjen e sotme, shënoi edhe një gol, ndërsa në intervistën për “Supersport” tregoi se nuk po
Sinemati: Shqipëria është bërë mediokre, i paskemi rënë më qafë Panuccit Gëzim Sinemati, opinionisti i "Procesi Sportiv", mendon se para se të diskutohet për çështjen e himnit, duhet të shihet
E BUJSHME/ Reja nxjerr Mavrajn nga fusha pas përplasjes me Rudi Vatën Është duke u mbajtur në këto momente konferenca për shtyp e trajnerit Edi Reja në prag te sfidës ndaj Islandës që do të
Flet Vedat Muriqi pas golit: Për këtë Kosovë ia vlen të vdesësh Vedat Muriqi ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes me Çekinë. Muriqi ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë, duke
"San Siro" full, Herandez premton fitoren ndaj Interit Theo Hernandez mezi pret të zbresë në fushë për Milanin por menjëherë ka një mesazh të madh që do të kënaqë tifozët kuqe
Mësohet data kur kthehet në fushë Hazard I ardhur këtë verë te Real Madridi, Eden Hazard nuk e ka bërë akoma debutimin në La Liga, pasi vuan nga një dëmtim në ko
Bare: Trajnerit ia kthej besimin në fushë, Sadiku do japë maksimumin te Malaga Në prag të takimit për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Francës, në konferencë për shtyp, mesfushori i Kombëtares Keidi Ba