E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

fushaten

Akuza: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burim
Basha: Rama ka dërguar njerëz tek një ish-komandant i UÇK që t’i ofrojë para "Hap gojën, tender apo lekë tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij..."
Ivanka Trump mbledh miliona dollarë për fushatën e babait të saj Këshilltarja dhe vajza e madhe e Donald Trump, Ivanka Trump ka thyer rekordin e mbledhjes së të ardhurave për rizgjedhje
Vidhen 2.3 milion dollarë nga llogaria e Partisë Republikane, do shkonin për fushatën e Trump Hakerat kanë vjedhur 2.3 milion dollarë nga llogaria e Partisë Republikane të Wisconsin, që po përdorej për të ndihmuar
U frymëzua nga Rama? Politikania e njohur nis fushatën me atlete (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm me karizmën e tij, por edhe me stilin e veshjes. Nuk ka n
Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores Kryetari Basha në fund të mbledhjes së sotme ku u theksuan emrat e kandidatëve për deputet, është shprehur se gjatë muaj
ODIHR: Po ndjekim procesin zgjedhor, fushatën dhe mediat Misioni special për vlerësimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut i Zyrës për institucione
Idriz Sulejmani kandidon për ulëse në Parlamentin e Kroacisë Politikani shqiptar Idriz Sulejmani është duke kandiduar për zgjedhjet parlamentare në Kroaci. Ai fushatën e ka bërë
Kandidati për Kryeminstër shqiptar Naser Ziberi nisi fushatën në Çarshinë e Shkupit Kandidati për Kryeministër shqiptar Naser Ziberi, nis fushatën me rininë në zemrën e Shkupit në Çarshinë e vjetër. At
PD nis fushatën, si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve për deputetë Partia Demokratike nis sot fushatën elektorale, duke miratuar menyren se si do te zgjidhen kandidatet per deputete.
VMRO zhvillon fushatën në Shkup, çfarë iu premtua qytetarëve (VIDEO) Sot VMRO-DPMNE filloi fushatën zgjedhore në disa qytete. Ata premtojnë zero tolerancë për korrupsionin dhe kriminali
Kompania e famshme kozmetike zgjedh fytyrën e Adrola Dushit në fushatën e re (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është zgjedhur si një nga
Kurti: Serbia po vazhdon fushatën e saj të çnjohjeve edhe pas paralajmërimit tonë për heqje të taksës Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kritikuar qasjen e Serbisë për fushatën e saj të çnjohjeve të pavarësisë së Koso
Koalicioni ASh-AA e nis fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2014 Koalicioni ASH-AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit
Grenell e Vuçiq përplasje në Beograd për taksën dhe fushatën e çnjohjeve Emisari special i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka vizituar Prishtinën dhe Beogardin, me qëllim të
Grenell i drejtohet hapur Vuçiçit: Ndaleni fushatën kundër pavarësisë së Kosovës Përfaqësuesi Special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, sot në Beograd është takuar me president
BESA fillon fushatën, prezanton videospotin e parë (VIDEO) Në faqen zyrtare të Lëvizjes BESA sot është postuar një video material në të cilën disa nga udhëheqësia e kësaj partie,
Meta: Serbia të ndalojë fushatën kundër integrimit të Kosovës Në Tiranë u zhvillua samiti i tretë i mini-shengenit ballkanik me pjesëmarrjen e 4 shteteve, Shqipëri, Serbi, Maqedonia
Serie A shton polemikat me fushatën kundër racizmit Serie A ka goditur përsëri. Pas problemeve të mëdha me racizmin në Itali dhe sidomos në futboll, lega ka zbuluar fushatë