999 rezultate për

fushata

Një fushatë e New Moment Tirana, shpallet ndër më të mirat e 2017 Një fushatë e New Moment Tirana, shpallet si një nga fushatat më të mira të 2017 në Weekend Media Festival në Kroaci.
Sot zyrtarisht fillon fushata për zgjedhjet lokale ne Maqedoni Sonte në Pallatin e Kulturës në Tetovë, Teuta Arifi do të prezantojë fushatën e saj zgjedhore. Poashtu edhe mbrëmë, Lëvi
BDI në Shkup, BESA në Tetovë dhe ASH në Gostivar, fillon fushata zgjedhore në Maqedoni Fushata parazgjedhore për zgjedhjet lokale të 15 tetorit fillon më 25 shtator, ndërsa partitë politike pritet që ti ndez
Nis të hënën fushata për zgjedhjet në Maqedoni Edhe pse tashmë partitë kanë filluar takimet e tyre, zyrtarisht fushata për zgjedhjet e 15 tetorit do të nisë ditën e hë
Fushata zgjedhore në veri, e tensionuar Fushata zgjedhore në Mitrovicë për zgjedhjet lokale të 22 tetorit, e cila do të zgjasë 30 ditë, ka filluar qetë në jug d
Të hënën fillon fushata zgjedhore në Maqedoni Më 25 shtator fillon fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale në Maqedoni. Gjithsej 19 parti kanë dorëzuar listat e kan
Filloi fushata, tashmë propoganda partiake është e ligjshme Tashmë zyrtarisht ka nisur fushata për zgjedhjet lokale. Kanë qenë Partia Demokratike e Kosovë dhe Aleanca Kosova e R
Fushata për Ermalin, si dhuroi gjak Ema Andrea (FOTO LAJM) Një djalë 23-vjeçar i shtruar në urgjencën e QSUT-së ka pasur nevojë urgjente për gjak dhe për këtë shkak mediat janë bë
Ja kur pritet që të fillojë fushata për zgjedhjet lokale Vendi ka hyrë në 10 ditët e fundit të afatit të parashikuar me kodin zgjedhor për shpalljen e zgjedhjeve lokale të cilat
Fushata, ministria e Financave kërkon procedim disiplinor për 44 punonjës Ministria e Financave ka kërkuar nisjen e procedimit disiplinor për 44 punonjës të administratës publike, pasi kanë shke
Fushata, ministria e Shëndetësisë shkarkon dy drejtorë spitalesh Dy drejtorë spitalesh dhe një kryeinfermier janë pezulluar nga puna pasi akuzohen se kanë marrë pjesë në fushatë. Me
Fushata e çuditshme e Ramës, Bashës dhe Metës Atyre që kanë qenë nëpër plazhe të botës nuk mund t’u kenë shpëtuar sysh an
Fushata ndryshe e Gjergj Bojaxhi, shikoni çfarë bën mes trafikut (FOTO LAJM) Në një format të veçantë takimesh me qytetarë, Gjergj Bojaxhi ka vendosur të takohet me shoferë në trafikun e Tiranës. D
Topi thumbon Ramën e Bashën: Fushata më e çuditshme në 27 vjet Kreu i Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi sot është gjendur në Korçë, ku gjatë një takimi me banorët e zonës ai i cilë
Doda: Kjo fushata e batutave, frikë nga rritja e PDIU-së Deputetja e PDIU Mesila Doda e ftuar në “Koha për tu Zgjuar” në Neës 24 e komentoi fushatën zgjedhore si të mbushur me b
Berisha i bën "golin" Bashës: Po s’fitove, në korrik zgjidhet kreu i ri i PD-së! Zgjedhjet e 25 Qershorit janë një sprovë e madhe për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha fati të cilin në krye
Mbyllet fushata elektorale në Kosovë Në Kosovë mbyllet sot fushata elektorale për zgjedhjet e parakohshme të së dielës, një proces që nisi menjeherë pas shpë
Fushata, Basha “kërcënon” me USB-në sekrete Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinionka bërë një deklaratë të fortë.
Fushata, MAS: Ndëshkim punonjësve që shkelin ligjin Ministria e Arsimit dhe Sportit u ka tërhequr vëmendjen drejtuesve dhe punonjëseve të këtij institucioni që të mos përfs
Nis zyrtarisht fushata zgjedhore në Kosovë Ka nisur zyrtarisht fushata për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë që pritet të mbahen më 11 qershor. Fus