999 rezultate për

fushĂ

Zyrtarët amerikanë: Rusia ka filluar fushatën e dezinformimit kundër vaksinës së Pfizerit Zyrtarët rusë të inteligjencës po përpiqen të hedhin dyshime për vaksinën kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer dhe vaksin
Fusha në "Air Albania", vihet në funksionin impianti modern i dritave (FOTO & VIDEO) Vazhdon me ritme intensive puna në fushën e stadiumit “Air Albania”, që gjithçka të jetë në kushte optimale për ndeshjen
E pazakontë! Shkoi për fushatë, banorët "ndryjnë" në kabinën elektrike Ardian Çelën? (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një posti në Facebook ka zbuluar një ngjarje të ndodhur në Katundin e Ri. Sip
Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë Ozil është lënduar në barazimin ndaj Antalyaspor e cila përfundoi 1-1 Fantazisti turk u lëndua në pjesën e dytë, ku
Albin Kurti vijon fushatën në Gjirokastër, mban homazhe te busti i Çerçiz Topullit (FOTO LAJM) Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti edhe ditën e sotme po vijon me fushatën elektorale në Shqipëri. Ditën e
Kryemadhi: Partnership jo vetëm për fushatën elektorale, por edhe qeverinë e re Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli pas marrëveshjes së koalicionit PD-LSI, duke u shprehur se ky është një bashkim
Fushata nis vetëm 30 ditë para zgjedhjeve, por partitë politike nuk pyesin për ligj Tashmë prej javësh, Partitë në Shqipëri kanë nisur fushatën politike per zgjedhjet e 25 prillit edhe pse në fakt ligji e
Ku është policia?! PD e LSI gjobiten rëndshëm, PS vazhdon fushatën në shkelje të plotë "Organizoi aktivitet politik në kundërshtim me Aktin Normativ për marrjen e masave parandaluese për përhapjen e COVID-19
Më në fund "Elbasan Arena" është gati: Luhet të dielën kryendeshja e Superiores Pas më shumë se dy javësh, stadiumi “Elbasan Arena” është gati për të mirëpritur në fushë lojtarët. Stadiumi qëndron
Nga derri i egër tek vrapimi në fushat me grurë, traditat më të çuditshme të Shën Valentinit Edhe pse dashuria duhet të jetë e pakohë, të dhurohet dhe të merret në çdo ditë të vitit, kjo ditë është një ogur i mirë
Bora problem për futbollin, anulohen dy takime të Kategorisë së Parë Reshje e dëborës kanë pushtuar thuajse gjithë Shqipërinë dhe ditën e sotme në shumë stadiume do të jetë e vështirë të lu
Dita e fundit e fushatës në Kosovë Subjektet politike në Kosovë kanë kohë vetëm edhe sot të bëjnë fushatë zgjedhore për zgjedhjet e 14 shkurtit, fushatë kj
KQZ i "tërheq" veshin partive: Ndaloni fushatën zgjedhore! Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje partive politike që të ndalin fushatën zgjedhore pasi është në kundërsh
Ambulanca futet në fushë për të marrë lojtarin e dëmtuar, lojtarët e Portos dhe Bragës detyrohen ta shtyjnë (VIDEO) Lojtarët e Portos dhe Bragas u detyruan të shtyjnë ambulancën nga fusha pasi u pësoi difekt teksa po merrte një lojtar t
Solskjaer konfirmon dëmtimin e Pogba, disa javë jashtë fushave Paul Pogba dëmtohet në momentin e tij më të mirë dhe do jetë një mungesë e rëndësishme për Manchester United në sfidat e
Vetëvendosje shfrytëzon grupet e shkollave të mesme për fushatë (FOTO LAJM) Vetëvendosje duket se nuk po zgjedh formë për të mbledhur sa më shumë persona në tubimet e saja elektorale. Për këtë,
Rama bën fushatë përpara Kim: Qeveria e parë donte t'a bënte Piramidën Teatër Kreu i qeverisë Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij gjatë inagurimit të projektit të ri të rikonstruksionit të godinës së P
Kurti e Osmani hapin fushatën zgjedhore në Pejë Qytetarët e shumtë janë mbledhur në sheshin “Shkëlzen Haradinaj” në Pejë për të mbështetur liderin e Lëvizjes Vetëvendos
Caktohet dhe drejtuesi i PD-së në Kukës, kujt ia ka besuar fushatën Basha Flamur Hoxha do të jetë drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Kukësit për zgjedhjet parlamentare të 25 pri
EMRAT/ Partia Demokratike zyrtarizon emrat që do të drejtojnë fushatën e Tiranës Partia Demokratike ka caktuar sot drejtuesit politikë për qarkun e Tiranës. Do të ketë disa drejtues, sipas zonave të