999 rezultate për

fury

Kaos në përballjen Wilder-Fury para duelit të gjigantëve (VIDEO) Ngjarja më e madhe sportive në botën e sportit këtë javë është përballja mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilder. E tilla
Fury: Wilder dhe Joshua mendojnë se tani kanë shansin e vetëm për të më mposhtur Tyson Fury beson se e di arsyen pse Deontay Wilder deshi të përballej me të dhe jo me Anthony Joshuan. Më 1 dhjetor n
Wilder kërcënon me vdekje Tyson Fury Kampioni i botës në peshat e rëndë, Deontay Wilder ka kërcënuar me vdekje kundërshtarin Tyson Fury duke i thënë që ai ë
Tyson Fury: Do të “pushtojmë” Los Angelesin Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury po vijon me përgatitjet intensive për duelin me Deontay Wilder. Trajn
Tyson Fury tregon duelin me Joshua Boksieri anglez TYspn Fury ka treguar një duel mes tij dhe bashkëkombasit Anthony Joshua. Ai tha se Joshua ishte shumë i
Fury kërcënon me nokaut Wilder-in: Do të kesh fatin e Klitschko Tyson Fury kërcënon Wilder duke thënë se asnjë grusht i tij nuk do ta kapë atë. Ndër të tjera boksieri britanik thekson
Kjo është kërkesa e “çmendur” e Wilder ndaj Joshua Kampioni i botës në peshat e rënda, Deontay Wilder ka folur rreth një përballje me kampionin tjetër britaniku Anthony Jo
Wilder zbulon fitimet marramëndase për duelin ndaj Fury-t Deontay Wilder dhe Tyson Fury do të duelojnë ndaj njëri tjetrin në datën 1 dhjetor në Los Angeles në kategorinë WBC. Pro
Fury parashikon duelin Khabib-McGregor Këtë të dielë në orën 04:00 të mëngjesit do të zhvillohet dueli për kampion botë në peshat e lehta në UFC. Conor McGrego
Wilder ironizon me Tyson Fury Wilder ironizon me Tyson Fury Sot në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të përfundojë turi tre ditor
Wilder kërcënon Fury-n dhe thumbon Joshua Ashtu si futbolli, edhe boksi është një sport elitar që tërheq vëmendjen e miliona fansave në mbarë botën. Dueli për tit
Tyson Fury dominon ndaj italianit Pianeta (VIDEO) Dueli i peshave të rënda në arenën e Belfastit, këtë fundjavë, përfundoi në favor të Tyson Fury. Boksieri britanik k
Sherri masiv gjatë përballjes Fury vs Seferi (VIDEO) Përleshja në ring midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe Tyson Fury-t nuk ishte e vetmja në "Manchester Arena" pasi
Dorëzohet Seferi përballë Tayson Fury Sefer Seferi është dorëzuar në raundin e pestë kundër boksierit, Tayson Fury. Roundi i parë i kësaj ndeshje ishte më
Seferi: Do ta mposht Tyson Fury me zemrën time të luanit Sonte në mbrëmje në "Manchester Arena" do të zhvillohet dueli ndërmjet Tyson Fury dhe Sefer Seferit që është njëherësh s
Legjenda Tyson këshillon Seferin si të fitojë kundër Fury Ditën e sotme do të mbahet ndeshja midis Tyson Fury dhe shqiptarit Sefer Seferi mbi këtë ndeshje legjenda Mike Tyson ka
Ish-kampioni i botës dhe Sefer Seferi dhurojnë humor (FOTO LAJM) Ditën e nesërme boksieri shqiptar Sefer Seferi dhe ish-kampioni i botës Tyson Fury pritet të të ndeshen në ring. Edhe
Seferi: Do të triumfoj ndaj Tyson Fury Të shtunën në mbrëmaje në Manchester Arena do të zhvillohet dueli mes Tyson Fury dhe Sefer Seferit që është njëherësh sf
Taison Fury i thur elozhe Seferit: Djemtë shqiptarë janë të fortë Ish-kampioni i peshave të rëndave në boks, Taison Furi, do të rikthehet në ring për tu përballur me boksier shqiptar Sef
Zyrtare: Tayson Fury do të ndeshjet me Seferin në Manchester Boksieri britanik Tyson Fury, ish-kampioni i botës në peshat e rënda, do të duelojë ndaj Sefer Seferi në rikthimin e tij