999 rezultate për

fury

Më në fund ka një datë për kompletimin e trilogjisë Fury – Wilder Meçi i tretë mes Tyson Fury kundër Deontay Wilder është caktuar për 19 dhjetor të këtij viti në Las Vegas. Bronze Bom
Më në fund, marrëveshja për duelin Joshua-Fury drejt përfundimit Prej disa kohësh flitet për një duel të mundshëm mes Anthony Joshua dhe Tyson Fury, dy britanikëve që aktualisht kanë të
Fury: Do i mposhtja të gjithë, jam më i mirë se Mike Tyson e Muhammed Ali Tyson Fury pretendon se nuk do ta kishte aspak problem ta mposhte Mike Tysonin në kulmin e karrierës së tij apo Muhammad
Kanë arritur marrëveshje, Joshua dhe Fury do të "mbulohen" me para Gjatë ditës së sotme, promoteri i boskit, Eddie Hearn ka raportuar se ka një marrëveshje mes Anthony Joshuas dhe Tyson F
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Mike Tyson në ring me Fury-n? Britaniku thotë se e ka pranuar ofertën Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tys
TRAGJIKE/ Burri mbyt e varros gruan në shtëpi, pastaj denoncon se ajo është zhdukur Një burrë nga Minesota që pretendoi se gruaja e tij ishte zhdukur është akuzuar për vrasje pasi trupi i saj i mbytur u g
Ndeshja e tretë mes Fury dhe Wilder shtyhet sërish Sfida e parë mes dyshes përfundoi mes një barazimi të diskutueshëm në vitin 2018. Derisa, Fury arriti t’i rrëmbente t
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja Fury-Wilder, kjo është data e re Ashtu siç u paralajmërua, lufta mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder është shtyrë për një datë të re, për shkak të koronavi
Shtyhet ndeshja e rradhës mes Fury dhe Wilder, shkak koronavirusi Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar
Gati hetimet, Tyson Fury përjashtohet tetë vite nga boksi? Anti-Doping në Mbretërinë e Bashkuar janë gati të hapin një hetim të ri mbi Tyson Fury dhe kushëririn e tij Hughie Fury
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Mayweatheri i gatshëm të stërvisë Wilderin për duelin e tretë me Fury Floyd Mayweather është bindur se Wilder do ta mposhtë Fury nëse lejon njerëzit e tij ta stërvisin. Kampi i Wilderit k
Befason kapiteni i Watford: Fury ishte frymëzimi për ta mposhtur Liverpoolin Kapiteni ka zbuluar dicka interesante pasi mposhtën bindshëm Liverpoolin e pamposhtur këtë sezon. Fury mposhti Deonta
ZYRTARE/ Caktohet dueli i tretë mes Fury dhe Wilder, kjo është data Tashmë gjithcka bëhët zyrtare, Wilder dhe Fury do të ndeshen për të tretëm herë. Pas ndeshjes së parë të mbyllur në b
ZYRTARE/ Wilder aktivizon klauzolën për duelin e tretë me Tyson Fury Adhuruesit e boksit do të kenë mundësi ta shohin edhe duelin e tretë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Ish kampioni
Babai i Fury paralajmëron Joshuan: Mos u ngatërro me tim bir Babai i Tyson Fury ka paralajmëruar boksierin tjetër britanik, Anthony Joshua që mos ngatërrohet me djalin e tij pasi do
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Mposhti të pamposhturin, Fury pritet si "mbret" në Britani (VIDEO) Tyson Fury është kthyer në vendlindjen e tij, Angli, me ç’rast është pritur ngrohtë nga tifozët pas fitores kundër Deont