999 rezultate për

furtunĂ

“Furtuna” në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, reagon Arta Marku Pas situatës së krijuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda Kryeprokurorja e vendit Arta Marku ka vendosur të reagojë.
Rama i zhytyr në miell e TV i plasur në tokë, momentet më pikante nga furtuna në Kuvend Dita e sotme në Kuvend ka qenë një katrahurë e vërtetë. Miell, vezë dhe ujë shpërthyen mbi supet e politikanëve ndërk
Furtuna në Policinë e Shtetit, largime dhe emërime për 24 orë Ditën e sotme ka pasur një furtunë lëvizjesh në Policinë e Shtetit. Në disa komisariate të vendit ka pasur emërime dh
Furtuna e kritikave ndaj Klaudias nuk ka fund: U lëshove si qeni nga zinxhirët (FOTO LAJM) Që kur u nda nga koreografi Albi Nako, Klaudia Pepa e ka bërë si zakon të postojë foto gjysmë nudo ose shumë provokative
"Furtuna" në vend, Basha mbledh me urgjencë krerët e degëve të PD-së Pas zhvillimive të fundit në Shqipëri, kreu i PD-së Lulzim Basha ka njoftuar për një takim urgjent me krerët e PD-së.
Furtuna ndaj Tahirit, reagon Kryeministri Rama Teksa kudo ka plasur furtuna ndaj Tahirit për shkak të arrestimit të një prej kushërinjve të tij si trafikant droge në
Të gjitha ndryshimet, ja "furtuna" e Xhafajt ndaj shefave të Tahirit Drejtoria e Pwrgjithshme e Policisw sw Shtetit ka kryer njw mori ndryshimesh sot nw komisariatet e rretheve duke bwrw nj
Vijon furtuna në Prokurorinë e Përgjithshme, Llalla “shkrin” një drejtori Pas disa lëvizjeve të prokurorëve, kryeprokurori Llalla vazhdon ndryshimet në strukturën e Prokurorisë së Përgjithshme.
Kurti: Armatimi i Serbisë e Kroacisë do të sjellë furtuna të reja në Ballkan Ish-kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se më të bashkuar janë vendet e BE, sesa Kosova me Shqipërinë
"Furtuna" në Turqi, shkarkohen 350 oficerë policie Qeveria e Turqisë ka shkarkuar 350 oficerë policie në Ankara për shkaqe korrupsioni. Ndër policët e shkarkuar përfshihen