999 rezultate për

furnizohen

Ata që furnizohen me ujë nga liqeni i Badovcit të bëjnë kujdes Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton të gjithë konsumatorët që furnizohen me ujë të pijshëm nga sistemi
Disa lagje të Prishtinës nesër do të mbesin pa ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit ”Prishtina”, njofton konsumatorët e zonave të cilat furnizohen me ujë të pijshëm nga si
Këto familje mafioze furnizohen me drogë nga Shqipëria Hetimi i Prokurorisë për Krimet e Rënda për dosjen “Viluni”, i shtrirë më shumë se dy vite në kohë, ka zbuluar edhe fami
Dimri i ftohtë, 90 qendra shëndetësore furnizohen me barna dhe materiale ndihmëse Ministria e Shwndetwsisw ka furnizuar rreth 90 qendra shwndetwsore me ilacce dhe materiale tw tjera ndihmwse nw veri dhe
Ujë me krimba, gjysma e banorëve përfundon në spital Konsumonin ujë me krimba shtrohen në spital dhjetëra banorë të fshatit Shamoll, në Korçë. Mësohet se burimi nga i cili f
Panariti: Të furnizohen urgjentisht hidrovorët me energji elektrike Pas insektimit në terren ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, tha se reshjet e mëdha të shiut po ushtrojnë presion të l
Shoferët shqiptarë furnizohen në Maqedoni, nafta më e lirë (VIDEO) Diferenca e çmimeve të naftës dhe benzinës në shitje, mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, është gati 60 lekë. Kjo ka bërë, që
Rritja e naftës, mjetet shqiptare furnizohen në Maqedoni Gjatë dy ditëve të fundit çmimet e karburanteve jana rritur sërish, kjo ka ardhur edhe ngritja e çmimit të naftës në tre
Qeveria liberalizon tregun e energjisë Projektligji për liberalizimin e tregut të energjisë në vend është gati. Ministria e Energjetikes ka gati draftin ku,
Grekët furnizohen me naftë në Maqedoni Qytetarët grek masivisht po furnizohen me naftë në Maqedoni, për shkak të çmimeve të larta në vendin e tyre. Në Greqi va
Skandal, bankat furnizohen me vaksina A/H1N1 para spitaleve Polemika të ashpra kanë përfshirë publikun si dhe median amerikane në lidhje me shpërndarj