999 rezultate për

furious

Në ankand makina e Paul Walker Të gjithë fansat e të ndjerit Paul Walker, së shpejti mund të disponojnë një nga makinat që tashmë ka hyrë në histori. J
230 makina të prishura gjatë xhirimit të “Fast and Furious 7” (FOTO LAJM) “Fast and Furious 7” ka thyer parashikimet, duke u renditur si ndër filmat më me shumë fitime, por edhe makinat të cilat
"Furious 7" lë pas "Fifty Shades Of Grey" Ndonëse në krye të listës më parë klasifikohej "Fifty Shades Of Grey", tashmë vendin e tij e ka zënë "Fast and Furious 7
“Fast & Furious 7”, përfundojnë xhirimet Kanë përfunduar xhirimet e “Fast&Furious 7”. Paul Walker humbi jetën në një aksident të ndodhur nëntorin e vitit të shku
Balo në versionin "Fast & Furious", vizitë garazhit të Muntarit (FOTO LAJM) Mesfushori ganez i Milan i është futur botës së biznesit duke hapur një firmë për shitjen dhe shërbimin e makinave dhe m
Vin Diesel: Ja fotoja e fundit me Paul Walker Aktori Vin Diesel ka postuar në profilin e tij zyrtar në Facebook, foton e tij të fundit me Paul Walker, të cilën e kish
Vëllai i Paul Walker në "Fast & Furious 7" (FOTO LAJM) Cody, vëllai i aktorit të vdekur Paul Walker mund të jetë në skenat finale të filmit "Fast and Furious 7". Sipas mediave
Paul Walker, edhe në "Fast & Furious 7" (FOTO LAJM) Vdekja tragjike e Paul Walker, protagonistit të pesë prej gjashtë episodeve të "Fast & Furious" ditën e shtunë, mund të
Shtyhen xhirimet e "Fast & Furious 7" Producentët e "Fast & Furious" kanë shtyrë xhirimet e vazhdimit të shtatë të këtij filmi pas vdekjes tragjike të aktorit
Humb jetën në aksident aktori i "Fast & Furious" (FOTO-VIDEO) Humb jetën Paul Walker. Aktori 40-vjeçar i "Fast & Furious" është shuar mëngjesin e sotëm pas një aksidenti të tmerrshëm
Rita Ora e çmendur pas shpejtësisë Ylli me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka pranuar se roli i saj në filmin “Fast & Furious 6”, ka ndikuar që ajo përsëri
Imazhi i parë i Rita Orës në Fast and Furious 6! (VIDEO) Mbrëmë është publikuar trajleri zyrtar i serisë së gjashtë të filmit “Fast and Furious”, ku ka një rol edhe ylli i muzi
"Fast Five", sukses në treg "Fast Five" hyrja e fundit në "Fast and the Furious", shpejtoi me hapjen më të madhe të vitit, në shitjet e biletave në