999 rezultate për

furgonit

Me gjak dhe xhama të thyer: Dalin pamjet e furgonit ku u rrahën turistët spanjollë Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e sotme në plazhin e Borshit ku pesë turistë spanjollë ranë pre e dhunës së prona
Prokuroria jep detaje mbi aksidentin tragjik në Veles-Shtip Prokuroria Publike gjatë mbrëmjes së djeshme ka inspektuar rrugën rajonale Veles-Shtip afër Novo Sellës, në vendin ku nd
Kavajë, shkrumbohet nga flakët furgoni i pasagjerëve Mësohet se para pak minutash një furgon udhëtarësh është përfshirë nga flakët. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Kavaj
E RËNDË/ Aksidentohet autobuzi, 6 të vdekur dhe 15 të plagosur Një furgon është përplasur me një autobus në Manisa të Turqisë, duke shkaktuar të paktën 6 të vdekur dhe të paktën 15 të
Shoferi i furgonit flet pas akuzave në Fier: Kisha sojë dhe jo miell (FOTO LAJM) Paraditen e sotme, PArtia Demokratike denoncoi një rast teksa një fugon i Rilindjes kishte zbarkuar në Fier dhe shpërnda
Si u shpëtua drejtuesi i furgonit që ra në Shkumbin (FOTO LAJM) Këto janë disa nga fotot e operacionit të shpëtimit të furgonit që ra sot pasdite në një lartësi rreth 200 m në lumin Sh
Detaji i vogël tek furgoni që "mori më qafë" grabitësit e Rinasit Identifikimi i Alkond Bengasit përmes një gjurme gishti në furgonin “Hetimi Tatimor” e më pas bashkëpunimi i tij me prok
Skema e grabitjes, pse mbahej hapur dera e furgonit Në emisionin “Opinion” gazetari Arsen Rusta ka shpjeguar skemën e grabitjes së miliona Eurove, që ka zgjatur 90 sekonda.
"Hetimi Tatimor", dalin pamjet e furgonit që përdorën grabitësit në Rinas (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga super grabitja e ndodhur dje në Rinas. Së fundmi janë publikuar edhe fotot e f
E përplas makina, vdes 24-vjeçari në Zvicër Një 24-vjeçar nga Maqedonia e Veriut, emri i të cilit nuk bëhet me dije ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndo
Ky është pronari i furgonit me 570 kg kanabis në Qafë-Thanë Ditën e djeshme një furgon i dyshimtë është ndaluar pranë doganës së Qafë-Thanës. Policia e Shtetit kishte dyshime t
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
Pamje të rënda, shoferi i furgonit godet me grushta e shuplaka nxënësit (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
E rëndë në Dibër, nxënësi dhunohet nga shoferi i furgonit Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
Shoferi rrëfen tmerrin: Si më vdiqen para syve të aksidentuarit e Kamzës Shoferi i furgonit me të cilin u përplas makina pasi kishte përplasur fillimisht biçiklistin dhe nënën me dy fëmijë në K
Arrestohet autori, qëlloi me armë kundër furgonit në Fushë Arrëz Policia e Pukës ka bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes të ndodhur në datën 27 korrik, ku në mbrëmje një person qëlloi me
Breshëri plumbash drejt furgonit me pasagjerë, arrestohet 49 vjeçari Ka shkaktuar panik mbrëmjen e djeshme në Pukë një person i cili ka qëlluar me armë në drejtim të një furgoni me pasagjer
9 të vdekur dhe 16 të plagosur nga përplasja e furgonit në Toronto Nëntë njerëz kanë vdekur dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një person ka përplasur furgonin për këmbësorë në kryeqyteti
U plagosën 10 nxënës, arrestohet shoferi i furgonit në Skrapar Policia ka vënë në pranga shtetasin Astrit Hysin, 52-vjeç, pas aksidentit në Skrapar ku u aksidentua një autobuz me nxën
Blerja e furgonit tradhtoi autorët e vrasjes se Devi Kasmit Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Prokurorisë së Tiranës për vrasjen e Devi Kasmit, ndodhur më 29 janar. Sipas