999 rezultate për

furgoni

Furgoni i mallrave përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë Një këmbësor është aksidentuar për vdekje në superstradën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të ishull Lezhë këtë të dielë.
Panik në Tiranë-Durrës: Furgoni i sportistëve përplaset me fuoristradën Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se në aksident j
Furgoni përplas shitësit e qumështit, dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Poshnjë-Ura Vajgurore, ku një furgon ka dalë nga rruga e si p
"Benzi" përplaset me furgonin, plagoset rëndë një 27 vjeçare Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë-Bulqizë, pak minuta më parë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Furgoni me pasagjerë del nga rruga, të paktën shtatë të lënduar Një aksident i rëndë rrugor është raportuar pak më parë në fshatin Bogë të Malësisë së Madhe. Paraprakisht mësohet se
Aksident mes furgonit dhe makinës luksoze, bllokohet aksi Korçë-Kapshticë Një aksident rrugor mes një furgoni dhe një automjeti tip Hondai është shënuar në aksin nacional Korçë-Kapshticë. Dy
Furgoni përplaset me dy makina në afërsi të Elbasanit Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
Zbulohet emri, ndërron jetë pas aksidentit shoferi i postës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë ku ka ndërruar jetë një shtetas, shoferi i furgonit të Postës. Mësohet se sh
U aksidentua rëndë, shoferi i furgonit të Postës dërgohet me helikopter drejt Traumës Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Korçë ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një furgon “Volsëage
Furgoni i Postës përplaset me "Benzin", në gjendje të rëndë shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person. Mësohet
Punonjësit i zuri korrenti, furgoni përplas një të moshuar rrugës për në spital Punëtorët e një firme interneti kanë qenë duke shtruar një linjë në nikel ditën e sotme në Tiranë. Kur kanë hipur në
Shoferi i furgonit nga Italia me simptoma të koronavirusit në Maqedoninë e Veriut (VIDEO) Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus
Aksidenti për pak u kthye në tragjedi, fugonit të policisë i mbeti bombola e gazit në rrota Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti i furgonit të Drejtorisë së Burgjeve në Tiranë, i cili kishte brenda 3 t
Aksidentohet furgoni i Drejtorisë së Burgjeve me 3 të burgosur, ka të lënduar Një fugon i burgjeve Tiranë cili transportonte të burgosur është aksidentuar në aksin Tepelenë-Mallakastër ne afersi te
Përmbyset furgoni i mallrave në autostradën Tiranë-Elbasan, rrezikohen automjetet e tjera Ky mëngjes nuk ka qenë aspak i qetë për rrugët shqiptare. Pak pasi u përplas një e moshuar me makinë, një aksident r
Hiqej si murator por shpërndante "bar", kapet në Itali shqiptari Një 26-vjeçar shqiptar, me profesionin murator është arrestuar nga policia në Milano për trafik droge. Në furgonin me
Makina përplaset me furgonin, lëndohen 6 persona në Vushtrri Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në Vushtrri. Sipas informacioneve, 6 persona janë lënduar nga ngjarja ku një
Furgoni përplas motoçikletën aksin Fier-Shegan, plagosen rëndë dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin nacional Fier-Shegan, jku një furgon ka përplasur një motoçiklet. Si pasojë