999 rezultate për

furgoneve

Sherr për pasagjerët, plas grushti mes shoferëve të furgonëve në Korçë Ka degjeneruar në një sherr të pazakontë konflikti mes shoferëve të furgonave dhe autobusëve, në Korçë. Nga sherri me
Policët e "padukshëm" u bëjnë "namin" furgonëve (VIDEO) Policia e Shtetit vijon kontorllet në rrugë për të shmangur rastet e shkeljeve që kryhen nga shoferët. Këtë radhë në
Ndalimi i furgonëve: Ndëshkimi kolektiv i radhës Një ndër zhvillimet që ka bërë më së shumti bujë në media periudhës s&
Berisha nga Dublini: Shoferet e furgonëve mbyllen Parlamentin Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në Dublin ku merr pjesë në samitin e Partive Popullore Europiane por duket se mend
Vijon protesta e drejtuesve të furgonëve Protestave të drejtuesve të furgonave taksi 8+1 në disa qytete të vendit i janë bashkuar sot edhe drejtuesit e furgonave
Vazhdon protesta e drejtuesve të furgonëve Protesta e furgoneve taksi vazhdon ne disa qytete. Ne Korce shoferet kane bllokuar njerin kah te rruges nacionale. Edhe
Vijon protesta e drejtuesve të furgonëve Drejtuesit e furgonëve 8+1 vijojnë protestat në disa qytete kundër urdhrit të Ministrisë së Transporteve për moslejimin
Drejtuesit e furgonëve përshkallëzojnë protestën Drejtuesit e furgonëve vijojnë protestën. Tashmë protesta e drejtuesve të furgonëve 8+1 është shtrirë në Fier, Burrel e
Korçë, protestë e shoferëve të furgonëve Shoferët e furgonëve të Korçës protestuan sot në stacionin e qëndrimit të tyre pas ndalimit të marrjes së pasagjerëve ng