999 rezultate për

furgonave

Berisha nga Dublini: Shoferet e furgonëve mbyllen Parlamentin Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në Dublin ku merr pjesë në samitin e Partive Popullore Europiane por duket se mend
Drejtuesit e furgonave protestojnë para Kryeministrisë (FOTO-LAJM) Update- Me thirrjet "duam punë", drejtuesit e furgonave dhe familjarët e tyre janë zhvendosur nga Parlamenti tek Kryemin
Drejtuesit e furgonave protestojnë të enjten para Kuvendit Drejtuesit e furgonave do të zhvillojnë të enjten protestën e radhes para Kuvendit te Shqiperise. Kreu i Bashkimit te Si
Ndërpritet protesta e drejtuesve të furgonave (FOTO-LAJM) Update- Drejtuesit e furgonave vendosën të ndërpresin protestën për sot duke njoftuar se në ditët në vijim do të vijojnë
Vërtet nuk po kuptoj këtë historinë e furgonave. Kuptoni gjë ju? Janë të rrezikshëm dhe bëjnë aksidente! Edhe mundet, por duhen ndarë furgonat brenda kusht
Berisha dhe Basha në mbrojtje të drejtuesve të furgonave Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha akuzuan sot policinë për ushtrim dhune mbi dre
Haxhinasto: Qeveria e ka dhënë zgjidhjen për drejtuesit e furgonave Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto u shpreh sot se qeveria e ka dhene pergjigjen për cështjen e furgonave ndërsa
Drejtuesit e furgonave nesër protestë në Tiranë Drejtuesit e furgonave zhvillojnë nesër një protestë në Tiranë. Në protestën e parashikuar në mesditë, fillimisht ata do
Shoferët e furgonave në protestë kombëtare Drejtuesit e furgonave zhvillojnë sot një protestë kombëtare për të kundërshtuar vendimin e qeverisë që rruga e kthimit
PLL reagon ndaj protestave të pronarëve të furgonave Partia “Lëvizja e Legalitetit” reagon pas protestave të përditshme të pronarëve të furgonave taksi në të gjithë Shqipëri
Vijon protesta e drejtuesve të furgonëve Protestave të drejtuesve të furgonave taksi 8+1 në disa qytete të vendit i janë bashkuar sot edhe drejtuesit e furgonave
Shoferët e furgonave vijojnë protestat Vijon protesta e drejtuesve të furgonëve 8+1 në disa qytete kunder urdhrit te Ministrisë se Transporteve per moslejimin
Reagimet për protestën e drejtuesve të furgonave Ministria e Tranportit reagon lidhur me grevën e drejtueve të furgonave. Zv. ministri i Transporteve, Ylli Manjani, tha
Protesta e drejtuesve të furgonave, reagon Tahiri Deputeti i PDIU-së Dashamir Tahiri u shpreh se grupi opozitar do të firmosë një kërkesë ku do të ftojë ministrin e Trans
PD: Rama dënon kolektivisht 21 mijë familje shqiptare Partia Demokratike është shprehur sot kundër vendimit të qeverisë për bllokimin e transportit të pasagjerëve me automjet
Berisha: Meta-Rama po mbyllin 20 mijë vende pune Ish-kryeministri Sali Berisha reagon ndaj vendimit të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për bllokimin e të gjithë fur
Drejtuesit e furgonave në protestë Ndalimi nga policia i furgonave për transport udhëtarësh është shoqëruar me protesta nga drejtuesit e fugomave në disa q
Korçë, drejtuesit e furgonave vijojnë protestën Drejtuesit e furgonave 8+1 në qytetin e Korçës vijojnë protestën kundër konkurrencës së pandershme duke kërkuar heqjen e
Elbasan, drejtuesit e furgonave në protestë Drejtuesit e furgonave 8+1 protestuan sot përpara Prefekturës në qytetin e Elbasanit kundër konkurrencës së pandershme.
Përplasen furgonët, 7 të plagosur në Vlorë Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e shtatë personave ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas polici