999 rezultate për

furgon

Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
Po transportonte lëndë narkotike, arrestohet polici bashkë me një 16 vjeçar Blutë e Gjirokastës kanë arrestuar kolegun e tyre pasi u kap me një adolesent duke trasnportuar lëndë narkotike me furgo
Panik në Tiranë-Durrës: Furgoni i sportistëve përplaset me fuoristradën Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se në aksident j
Furgoni përplas shitësit e qumështit, dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Poshnjë-Ura Vajgurore, ku një furgon ka dalë nga rruga e si p
"Benzi" përplaset me furgonin, plagoset rëndë një 27 vjeçare Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë-Bulqizë, pak minuta më parë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me
E kishte fshehur çantën me euro dhe flori në furgon, arrestohet 48-vjeçari në portin e Durrësit Një 48 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi gjatë kontrollit të kryer në Pikën e Kalimit Kufitar në Portin e Durrë
Me 18 emigrantë në furgon, policia i prish planet dy të rinjve 2 shtetas janë vënë në pranga nga Policia pasi po transportonin 18 emigrantë të paligjshëm, me furgon, ne kembim te 100
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Furgoni me pasagjerë del nga rruga, të paktën shtatë të lënduar Një aksident i rëndë rrugor është raportuar pak më parë në fshatin Bogë të Malësisë së Madhe. Paraprakisht mësohet se
Aksident mes furgonit dhe makinës luksoze, bllokohet aksi Korçë-Kapshticë Një aksident rrugor mes një furgoni dhe një automjeti tip Hondai është shënuar në aksin nacional Korçë-Kapshticë. Dy
Furgoni përplaset me dy makina në afërsi të Elbasanit Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
Me emigrantë të paligjshëm në furgon, 5 persona përfundojnë në pranga 5 persona janë arrestuar në Korçë në 24 orët e fundit nga DVP Korçë dhe Policia Kufitare. Ndërkohë mësohet se një ësh
Zbulohet emri, ndërron jetë pas aksidentit shoferi i postës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë ku ka ndërruar jetë një shtetas, shoferi i furgonit të Postës. Mësohet se sh
U aksidentua rëndë, shoferi i furgonit të Postës dërgohet me helikopter drejt Traumës Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Korçë ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një furgon “Volsëage
Furgoni i Postës përplaset me "Benzin", në gjendje të rëndë shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person. Mësohet
Policia e Shtetit bën blerje të reja, 110 furgonë të bardhë në gadishmëri Policia e Shtetit ka blerë 110 fugona të rinj, të cilat do t’u vihen në dispozicion patrullave dhe grupeve të gatshme.
Punonjësit i zuri korrenti, furgoni përplas një të moshuar rrugës për në spital Punëtorët e një firme interneti kanë qenë duke shtruar një linjë në nikel ditën e sotme në Tiranë. Kur kanë hipur në
Berisha nxjerr fotot: Avionët e drogës ulen në Lezhë dhe aty i presin dy furgonë (FOTO LAJM) Ish kryeminsitri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë të ndodhur në Lezhë. Qy
Shoferi i furgonit nga Italia me simptoma të koronavirusit në Maqedoninë e Veriut (VIDEO) Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus