999 rezultate për

fuoristradĂ

OSHEE bën "kërdinë", 480 milion lekë për fuoristrada luksoze: Kompania është me humbje (FOTO LAJM) Dhjetra të burgosur për vjedhje të energjisë elektrike, mijëra kontrolle për shkëputjen e lidhjeve të paligjshme, qindra
Fuoristrada, OSHEE kërkon makina me qira për 3.8 milion Euro Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike do të rinovojë kontratën e qiramarrjes së mjeteve operacionale dhe për k
Elisa zbret nga fuoristrada luksoze, Shahini me çantë shpine: Si shkuan sot ministrat në Kuvend Kuvendi është mbledhur në seancën e radhës ditën e sotme. Ashtu siç pritej, fjalimet kryesore janë përqendruar tek rekom
Shkrumbohet fuoristrada e biznesmenit në Lezhë Një makinë është djegur gjatë natës në Lezhë ndërsa ndodhej e parkuar. Mësohet se makina është në pronësi të një biznesm
Fuoristrada përplas dy gra dhe një fëmijë, ka viktima Një aksident tragjik ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet tip fuoristradë ka përplasur dy zonja me f
Makina e policisë përplaset nga fuoristrada, dy efektivë në gjendje të rëndë Sipas burimeve, raportohet se një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier, ku një makinë policie është përplasur nga një fou
E FUNDIT/ Aksident masiv në Peqin, përfshihen dy fuoristrada dhe një furgon (VIDEO) Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Peqin-Rrogozhinë, ku janë përfshirë disa mjete. D
1 milion euro për makina, shpenzimet e luksit të qeveritarëve 133 milionë lekë, pra mbi 1 milion euro. Kaq është shuma që pritet të shpenzojë Ministria e Punëve të Brendshme për bler
Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, fuoristrada luksoze kthehet përmbys (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë në afërsi të Sukthit. Dy mjete u përf
Gramsh/ Bllokohet në mes të përroit fuoristrada me 5 persona (VIDEO) Bllokohet në mes të përroit të rrëmbyeshëm fuoristrada me 5 persona. Sipas informacioneve mësohet se ngjarja ka ndodhur
Fuoristrada fundoset në liqen, babai "hedh" beben në momentin e panikut (VIDEO) Një incident ka ndodhur në ujërat e liqenit Hunan, në Kinë, ku një fuoristradë është fundosur ndërsa familjarët ndodhesh
Nxirret nga deti fuoristrada amerikane që dyshohet se u përdor për trafik droge (VIDEO) Policia ka nxjerrë nga deti makinën e gjetur mëngjesin e sotëm 20-30 metër në brendësi të tij duke filluar ehde verifiki
Fuoristradat sinjalizojnë me drita skafet e drogës nga Saranda në Korfuz Trafiku i madh i drogës nga Shqipëria ka vënë sërish në alarm policinë greke për shkak të sasive të mëdha të lëndëve nar
Fuoristrada bie në humnerë, 3 të plagosur në Berat Tre persona kanë mbetur të plagosur sot në fshatin Novaj të Beratit pasi automjeti me të cilin ata po udhëtonin ka rënë
"Fuoristrada" bie 150 m në greminë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në vendin e quajtur “Guri i Maxhës” në fshatin Kir të Dukagjinit
Më shumë fuoristrada dhe 4x4 në 2014 (FOTO-LAJM) Viti 2014 do të sjellë në tregun e automjeteve shumë Fuoristrada dhe automjete 4x4. Sipas ekspertëve deri në vitin 2016
Aksidentohet fuoristrada e Gardës, vdes drejtuesi i mjetit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qarkun e Elbasanit. Sipas policisë një fuoristr