999 rezultate për

funte

Nga sot do të mendoheni dy herë nëse qani me zë në shtëpitë tuaja Një ligj i ri në Britaninë e Madhe duket tepër absurd, por do të aplikohet për të gjithë. Sipas këtij ligji, kur të s
10 makinat luksoze që kryesojnë listën e të preferuarave për futbollistët në vitin 2019 (FOTO LAJM) Shumë futbollistë preferojnë të kenë makina të shtrenjta e luksoze. E përditshmja angleze "The Sun" ka sjellë 10 maki
Arsenal do të përfitojë 58 milion euro nëse fiton Europa Lague Arsenali luan për 50 milionë funte (58 milionë euro) shtesë në finalen e Ligës së Evropës kundër Chelseat. Më 29 maj
Historia interesante, fiton 10 milionë euro në llotari por i harxhon të gjitha (FOTO LAJM) Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që m
Ronaldo te Juventus, ja sa do fitojë në sekondë, minutë, orë, ditë, javë, muaj dhe vit Transferimi i Ronaldos në klubin e Juventus bëri shumë bujë në media. Një shumë e madhe prej 105 milionë eurove bëri
Çmendet Mourinho, e vlerëson 10 mln euro Willianin e Chelseat William përtej :magjisë" që dhuroi kundër Barcelonës për drejtuesit e Unitedit vlen 10 milionë euro. Thënë kjo pasi
Mourinho ka gati pagesën e klauzolës së Mertens Sipas të përditshmes The Sun dhe Daily Express, Jose Mourinho e do Mertensin dhe mund të kemi një transferim të tij gjat
Dyshja shqiptare drejt largimit nga londinezët Sipas mediave britanike drejtuesit e klubit po mendojnë të largojnë disa nga lojtarët që nuk kanë bindur dhe në mesin e
Hoteli fantastik ku 12 ditë kushtojnë 6.7 milionë funte Duke nisur nga viti 2021 do të keni mundësi që pushimet tuaja t’i bëni edhe në hapësirë. Pas 3 vitesh stacioni hapësi
Ibra thyen rekorde në Amerikë me shitjet e fanellave Zlatan Ibrahimovic mesa duket po shkëlqen dhe jashtë fushës për LA Galaxy. Thënë kjo pasi klubi duket se është duke f
Watford u tregon klubeve angleze se çdo të thotë tregti Sipas The Mirror, Watford janë të gatshëm për të fituar të holla nga shitja e 25-vjeçarit, Doucouresdhe dhe së fundmi
Kjo vajzë prodhon aq shumë qumësht gjiri, sa për 7 muaj ka shitur 500 litra Rafaela e cila jeton me bashkëshortin Alex, 33-vjeç, dhe dy fëmijët, u dërgon qumësht të gjithë atyre meshkujve që e pag
Jesus refuzon rinovimin me Cityn Sipas raportimeve të fundit nga Anglia, Gabriel Jesus e ka refuzuar ofertën e Manchester Cityt për një kontratë të re.
Mourinho dëshiron blerje të mëdha, United nxerr disa lojtarë në shitje Trajneri United, Jose Mourinho, u ka thënë drejtuesve të klubit se kërkon blerje madje nga ato më të shtrenjtat dhe kjo
Pas Contes edhe Mourinho vihet keq pas Sandros Manchester Unitedi dhe Mourinho pëlqejnë mbrojtësin e majtë të Juventusit, Alex Sandro. Trajneri portugez ka përdoru
Blerja më e shtrenjtë në histori, vetëm kjo e bën Liverpoolin të heqë dorë nga Salah Forma e jashtëzakonshme e Mohamed Salah, ka bërë që Liverpooli ta ketë të vështirë ta mbajë lojtarin ashti siç e kishte
Conte drejt shkarkimit? Jo, italiani kërkon 280 mln euro merkato Antonio Conte dëshiron nga drejtuesit plot 250 milionë funte apo 283 milionë euro për të përforcuar skuadrën e tij gjatë
Stafi i Unitedit proteston për pagat: Marrim në vit sa Sanchez për 70 minuta Manchester Unitedi ka parë një protestë nga disa aktivistë të cilët kërkojnë rritje page për stafin e tyre. Thirrjet për
Reali mendon për portierin e Chelseat, pas humbjes së portierit të Bilbaos Chelsea ka përshpejtuar negociatat me Thibaut Courtois, pasi mendon që Reali mund t’ia rrëmbejë portierin belg. 200 m
Arsenal tregon çmimin e Walcottit Sipas mediumit britanik Daily Mail, Southampton do të përpiqen të negociojnë përsëri me Arsenalin për Walcottin gjatë af