999 rezultate për

funta

I huazuar te United, skuadra kineze bën ofertën stratosferike për të rinovuar me Ighalo Odion Ighalo erdhi të Manchester United si huazim nga Shanghai Shenhua gjatë afatit kalimtar të dimrit. Pas paraqitje
ZYRTARE/ Haaland zgjedh klubin e ri Senzacioni i këtij viti, Erling Haaland ka zgjedhur ekipin ku do të luajë në stinorin e ri. Ekipi gjerman, Borussia D
10 transferimet e dështuara të janarit në Premier League Afati kalimtar i janarit ka qenë mundësia e mirë e skuadrave që të përmirësojnë dobësitë e treguara në pjesën e parë të
Liverpooli i shpëton përjashtimit nga kompeticioni Liverpooli ka qenë duke u hetuar nga Federata Angleze për një lëshim që ka bërë. Kampionët e Evropës kanë aktivizuar
Gjobitet Manchester Unitedi Manchester Unitedi është gjobitur sot nga Shoqata e Futbollit anglez me 20 mijë funta për shkak të sjelljes së keqe në ç
Ja sa do të kushtojë iPhone 7 në Evropë Nuk ka më thashetheme apo mistere, iPhone 7 më në fund ka mbërritur. iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus tashmë janë zyrtarisht
Shkatërrohet rrjeti shqiptar i drogës në Manchester Policia angleze ka shkatërruar një rrjet shqiptar të drogës që vepronte në qytetin e Manchesterit, pasi kanë zbuluar me
Ford Focus vjen me modelin RS (FOTO LAJM) Ford Focus po punon për prodhimin e modelit më të ri të tij RS. Modeli i ri RS i Ford do ketë një motorë ekonomik 2.3 li
Londra, qyteti i miliarderëve Rritet numri i miliardereve britanike. Sipas "The Guardian" tashmë numërohen 104 miliarderë të cilët së bashku kanë një
City, 30 milionë funta për Mangalan Disa ditë pas përfundimit të merkatos verore, Manchester City planifikon blerjet që mund të bëjë bëjë në muajin janar. S
Beckham është futbollisti më i pasur në botë Ish-kapiteni i ekipit kombëtar të Anglisë, David Beckham, aktualisht lojtar në Paris Saint Germain, është futbollisti më
Arsenal ofertë të mirë për Sterling Arsenal po punon për transferimin e lojtarit anglez Raheem Sterling. Arsene Wenger është i gatshëm që të ofrojë Theo Wal
Galaxy S3 më së liri në Britani Samsung Galaxy S3 është hedhur në treg edhe në Britani, çmimet më të lira të gjeneratës së re të Samsung mund t’i gjeni
10.000 funte, një pikë gjaku dhe një letër e Gandit Për dikë mund të duket e çuditshme por kutia e gjakosur, bari dhe pak dhe janë shitur për 10,000 funte, së bashku me një
Angli, nje person fiton 56 milion funta nga llotaria Një person fitoi 56 milionë funta, ose gjysmën e vlerës totale të lotarisë. Fituesi mori &
Borxhi i Manchester United 716,5 milione funta Borxhi i klubit të mirënjohur anglez Manchester United është rritur për 17 milionë funta d