TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain
999 rezultate për

funmdi

Pamje spektakolare brenda avionëve luftarak të NATO-s në Tiranë (VIDEO) Ditën e djeshme qielli i Tiranës është vizituar nga avionët luftarakë të NATO-s Eurofighter dhe F-16 . Fluturimi i a
Krimi i dyfishtë që tronditi Berlinin, dyshimet për të shkuarën e dy shqiptarëve Disa ditw mw parw Berlini u trondit nga njw krim i dysfishtw, ku viktimat ishin dy shqiptarw. Një 47-vjeçar Bledi G,
Ish-gruaja e futbollistit shqiptar i vë "flakën" Instagramit me video "topless" (VIDEO) Ish-gruaja e Blerim Dzemalit, Erjona Sulejmani është një ndër modelet më të komentuar në rrjet. Ajo numëron mijëra n