999 rezultate për

funksionuari

Sa mund të jetojë një njeri pa u ushqyer? Përgjigja do t’ju trondisë Të gjithë e kemi pyetur veten të paktën një herë të vetme, se sa mund të jetojmë pa konsumuar bukë dhe ujë. Përgjigje
Sa mund të jetojë një njeri pa u ushqyer? Përgjigja do t’ju trondisë Të gjithë e kemi pyetur veten të paktën një herë të vetme, se sa mund të jetojmë pa konsumuar bukë dhe ujë. Përgjigje
Qeveria amerikane afër bllokadës Qeveria amerikane pritet që të kalojë në bllokadë, në orën 12:00 sipas kohës lokale, ndërsa as republikanët, as demokrat
WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në këto telefona në prag të Vitit të Ri (FOTO LAJM) WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në disa sisteme operative të telefonit pas datës 31 dhjetor 2017. Aplikacioni
Whatsapp ndalon së funksionuari në të gjithë botën Aplikacioni i komunikimit Whatsapp ka pushuar pak çaste më parë së funksionuari në të gjithë globin. Prej atyre që ja
Ja pse Instagrami reshti së funksionuari për pak kohë Nëse nuk kishit mundësi të përdornit llogarinë tuaj në Instagram pasditen e së hënës, nuk ishit vetëm. Rrjeti social