999 rezultate për

funksionit

Luksi i hotelit vinç (FOTO LAJM) Hoteli vinç është hoteli më luksoz në Amsterdam të Holandës. Vinçi i kthyer në hotel është një luks me tre suita, një pi
Kufoma e 46-vjeçares prej javësh në bodrum, dyshohet për vrasje (FOTO LAJM) Update - Një ngjarje e pazakontë është shënuar sot në qytetin e Lezhës, ku në gropën e ashensorit të një pallati, prej j
Meta: Deputetët të vetëpërmbahen dhe të ruajnë etikën në ushtrimin e funksionit të tyre Byroja e Kuvendit u ka tërhequr vëmendjen deputetëve Armando Prenga, Gentian Bejko, Xhemal Qefalia dhe Gent Strazimiri.
Tajfuni më i fuqishëm shkakton terror në Filipine (FOTO LAJM) Filipinet po përballen me atë që u cilësua si tajfuni më i fuqishëm i shënuar ndonjëherë në këtë vend. Tajfuni Haiyan
Zgjerohet abuzimi, 8 zyrtarë të Ministrisë nën akuzë Bazuar në kërkesën e Njësisë Task-Force në Prokurorinë e Tiranës, Gjykata e kryeqytetit ka vendosur masën e pezullimit n
Të shkarkohet Eset Ujkani (FOTO-LAJM) Eset Ujkani gjendet në kunflikt interesi. Ai është , zv. Menaxher në “Trepça”, Ndërmarrje shoqërore nën administrim të A
Sejdi Rexhepi ka shkelë ligjin Agjencia kundër korrupsionit do të kërkojë për Sejdi Rexhepin që të shkarkohet nga institucioni ku ai punon pasi ka zbul
Godina jashtë funksionit, mbyllet reanimacioni i QSUT-së Pas një inspektimi të hollësishëm nga inspektorët sanitarë të kryer në lidhje me kushtet e ambienteve, Ministria e Shënd
Mbyllet cështja ndaj Pacollit Agjencia kundër Korrupsionit ka mbyllur rastin ndaj zëvendëskryeministrit të Kosovës, Behxhet Pacolli për shkak të munge
Olldashi: Depozitat jashtë funksionit, Tirana do ketë ujë 24 orë Depozitat e ujit të vendosuara në pallatet e qytetit të Tiranës nga fillimi i vjeshtën do të hiqen nga Ndërmarrja e Ujës
Twitter jashtë funksionit për 90 minuta Ashtu siç mund ta keni parë, Twitter gjatë ditës së sotme për rreth 90 minuta ishte jashtë funksionimit. Njëherë, rrjeti
Begatitë e vitaminës B12 Një studim i ri thotë se mungesa e vitaminës B12 mund të jetë përgjegjëse për rënien e funksionit të trurit tek personat
Vlorë, dogana jashtë funksionit (UPDATE) Dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi ndërpresin linjën pa paralajmërim. Pika doganore e Vlorës për momentin ka