999 rezultate për

funksione

Merrnin para për të bërë tampone për COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy mjekë Dy mjekë janë arrestuar, ndërsa ndaj 9 persona të tjerë kanë marrë masën arrest shtëpie, pasi akuzohen për korrupsion, f
Rikthehet në Kuvend ligji që i rrezikon karrigen Berishës, Ruçit e Brahos Janë 20 deputetë të opozitës më në krye Myslim Murrizin të cilët po bëjnë përpjekje për implementimin e nismës ligjore
9 ushqimet që i japin energji trurit tuaj dhe përmirësojnë funksionet e tij Çdo ushqim është veçanërisht i mirë për pjesë specifike të trupit tonë. Sot do të ndalemi tek truri, si stacioni qendror
Arrestohet policit sekser, kërkoi 1500 euro për diplomë në një universitet privat Një efektiv policie është arrestuar nga SHÇBA pasi u zbulua se luante rolin e sekserit. Punonjësi i policisë, me inicial
Berisha rrëfen çfarë i tha zyrtari i lartë për Ramën: Do më ankohet për Macron-in Sali Berisha ka treguar biseda me një person me funksione të larta lidhur me pritshmëritë për çeljen e negociatave.
Qeveria në largim e Haradinajt në kaos me funksionet dhe vendimmarrjen Qeveria në largim e Kosovës nuk i di ende kompetencat e saj pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministri
Mashtroi shtetasen duke i marrë 10 mijë euro, në pranga 49-vjeçari Finalizohet operacioni "Premtimi" ku ka rënë në pranga një 49 vjeçar për mashtrim si dhe janë proceduar edhe 2 shtetas t
Një zyrtar i Kosovës merr tetë paga në punë të ndryshme në shtet Deklarimi i të ardhurave të nëpunësve të lartë të administratës së Kosovës ka nxjerrë në pah edhe një problematikë mjaft
Lazim Destani: Nuk kam plane për poste politike e as funksione shtetërore Vetëm pak ditë më parë pas lajmeve të ndryshme lidhur me kandidaturat e mundëshme me të cilat partitë shqiptare mund të
I përdorim përditë, por këto funksione nuk i dinim Ka disa detaje të vogla në gjërat që ne i përdorim në përditshmëri që në fakt as nuk ia dimë kuptimin, por që kanë shumë
Ervin Salianji ngelet "pa punë" në PD, flet pas shkrirjes së postit Pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar në PD, u vendos që Ervin Salianji nuk do të jetë më sekretar i Aksionit Qytetar.
Policia në aksion, arrestohen 15 shtetas në autostradë Në vijim të kontrolleve parandaluese dhe mbi bazën e detyrave të përcaktuara në planin Operacional "Tispol", efektivët e
Ish-ilegalët marrin paga por nuk i japin llogari Kosovës Ish-pjesëtarët e Mbrojtjes Civile, formacion ky ilegal të cilin Qeveria ishte pajtuar ta integrojë në radhët e veta, nuk
Zbulohet origjina e skizofrenisë Gjendet në tru djepi i skizofrenisë, ose bashkësia e zonave të përfshira në shtrembërimin e perceptimeve tipike të kësaj
Reformat gjyqësore, kjo është shqiptarja që do të këshillojë Zaev Profesoreshat e të drejtës penale Besa Arifi dhe Gordana Lazhetiq do të këshillojnë kryeministrin Zaev në trupin e ri kë
Shpërngulet drejt Tiranës, qeveria i paguan qiranë kryeprokurores Marku Këshilli i Ministrave ka vendosur kompensimin e qirasë së banesës për strehimin e prokurorit të caktuar të kryejë përkoh
Kasami shkarkon Afrim Gashin nga funksionet e BESËS Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami mbrëmë në emisionin Click Plus në televizionin 21, është shprehur se ka shkarkuar
Funksionet sekrete të celularëve pa të cilat nuk mund të jetoni (FOTO LAJM) Smarphonët kanë arritur që të pushtojnë tregun dhe përditshmërinë tonë dhe disa prej opsioneve të tyre na e bëjnë jetën
Allegri tregon funksionet që kryen Mandzukiç në ekip Massimiliano Allegri nuk i ka kursyer komplimentat për kroatin Mario Mandzukiç. Kroatin Allegri e shndërroi nga qendë
Funksionet sekrete të celularit tuaj që nuk e keni ditur se ekzistojnë Gjithkush ka një celular në xhepin e tij, por pak njerëz dinë për mundësitë e fshehura në dispozicion duke shtypur disa