999 rezultate për

funksionar

"Babai vrau vajzën se u nda nga burri", ish-funksionari i lartë i Policisë zbulon krimin makabër Ditën e sotme është zbuluar një tjetër ngjarje makabre për krimet brenda familjes. Arben Hajdarmataj, ish-funksionar
SPAK shpërthen "bombën", mes 22 të arrestuarve edhe funksionarë lokalë Gjykata e posaçme ka firmosur disa urdhër –arreste me kërkesë të SPAK, nga të cilat janë ekzekutuar gjatë mbrëmjes së dj
Dëshmia e ish-funksionarit partiak: Porositë që na jepnin në mbledhjet e shtabit kur u hapën ambasadat Publikohet rrefimi i Preng Vorfit, ish-instruktor i Propogandës së Komitetit të Partisë të Rajonit nr. 3 në Tiranë, i ci
Zbulohet plani i FSHF-së, skuadrat gati të kthehen në fushë Federata Shqiptare e Futbollit është gati që të rikthejë skuadrat për të luajtur. Institucioni i futbollit në vend, n
Zoran Zaev thumbon funksionarët e BDI-së (VIDEO) Vazhdon retorika e ashpër parazgjedhore mes partnerëve të koalicionit, LSDM dhe BDI. Socialdemokratët shpresojnë në fito
Arrestohet dy funksionarë të lartë të VMRO-së Në aksionin e madh policor të zhvilluar gjatë mëngjesit të sotëm, janë jozyrtarisht mësohet se janë arrestuar edhe Dimit
Arrestohet ish-ministri i Transporteve dhe funksionarë të lartë Ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakievski, i cili ndodheshe në paraburgim shtëpiak prej disa muajsh, ësh
KLP shkarkon gjyqtarin Tom Dedaj Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shkarkuar nga detyra prokurorin Tom Dedaj. Ky i fundit është akuzuar për korrupsion
Funksionarët e BDI-së të mobilizuar për suksesin e referendumit Shtabi Qendror i Bashkimit Demokratik për Integrim për referendumin sot në Shkup realizoi takim me të gjithë funksionarë
Basha nuk takohet sot me Mogherinin, ja pse Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk do të takojë sot përfaqësuesen e lartë të BE, Mogherini. Basha duhet
BDI e kompromentuar në duart e një funksionari të LSDM, ja kush e thotë Ish-ministri i financave, Xhevdet Hajredini në emisionin “ Pa teklif” në Almakos, ka paralajmëruar se në bisedimet e fsh
Në AKE dhe Agjencinë e mediave anëtarë janë ende ish funksionarë partiak Ministri për shoqëri informatike Damjan Mançevski ka thënë se anëtarë të Këshillit të Agjencisë dhe komisionit në AKE dh
Mbledhje e kryesisë së BDI-së, raportojnë funksionarët Kryesia e BDI-së do të mblidhet sot në ora 14 në Reçicë të vogël. Temë e takimit pritet të jetë raportimi i funksionarëv
Zaev reagon për arrestimin e funksionarit të MPB-së Nuk i di detajet për rastin e të dyshuarit, i punësuar në kabinetin e Ministrit të MPB-së, por i inkurajoj institucionit
Prokuroria fillon hetimet për funksionarin e MPB-së Pas arrestimit, Prokuroria Themelore Publike ka filluar hetimet për funksionarin e arrestuar të Ministrisë së Punëve të
Ky është funksionari i lartë arrestuar në Maqedoni (FOTO LAJM) Portalet maqedonase kanë zbardhur identitetin e personit të arrestuar dje, që është theksuar se është funksionarë i lart
Arrestohet një funksionar i lartë në MPB Sot pasdite është arrestuar një funksinar i lartë në Ministrinë e Punëve të Brendshme, kanë raportuar mediumet në gjuhën
Arrestohet një funksionar i lartë në MPB, ja për kë bëhet fjalë Sot pasdite është arrestuar një funksinar i lartë në Ministrinë e Punëve të Brendshme, kanë raportuar mediumet në gjuhën
Funksionarët e VMRO-së mbeten në paraburgim Deputeti Sasho Vasilevski, shefi në MPB Dushko Llazarov, shefi i sigurimit të Trajko Veljanovskit, Goran Gjoshevski dhe
Ndërron jetë Abdylaqim Ademi ish ministër dhe funksionarë i lartë i BDI-së Si pasojë e një sëmundje të rëndë rreth mesnate ka ndërruar jetë Abdilaqim Ademi, sekretari i përgjithshëm i BDI-së. Ai