999 rezultate për

funeralit

Shuhet familja në Itali, COVID-19 i merr jetën djalit dhe prindërve Një tjetër familje është shuar nga koronavirusi. Ngjarja e trishtë ka ndodhur në zonën e Venecias, ku djali dhe prindëri
Ngatërrohen arkivolët: Në vend të një gruaje, në Roskovec varroset një burrë! Mbrëmjen e së hënës u denoncua një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është varrosur një burrë.
New Jork në alarm, agjencitë funerale nuk kanë material për viktimat nga pandemia Me trupat që hynin me një ritëm rekord për shkak të përhapjes së COVID-19, drejtorët e funeralit në të pesë bashkitë i t
KAOS/ 35 viktima gjatë funeralit të gjeneralit Soleimani (FOTO LAJM) Të paktën 35 persona raportohet se kanë humbur jetën gjatë funeralit të gjeneralit Qasem Soleimani, i cili u vra me një
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari Një i ri indian, i shpallur i vdekur nga mjekët, u zgjua pak para se të varrosej gjatë funeralit. Mohammad Furqan u d
TRAGJEDI/ Miss-i i dha fund jetës, i fejuari vetëvritet pas funeralit (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Britaninë e Madhe. Dy të rinj, mjaft të njohur, i kanë dhënë fund jetës njëri pas tje
Avicii-t i jepet lamtumira e fundit, familja flet mbi detajet e funeralit DJ dhe producenti i famshëm humbi jetën papritmas në Muscat, Oman teksa ishte me pushime në një resort bregdetar. Ai
Nëna vdes ditën e funeralit të të shoqit, dy binjakët mbeten jetimë Të sapolindur por të mbetur jetim nga nëna dhe nga babai, pas një sërë ngjarjesh dramatike që goditën familjen e tyre.
Kujdes! Tani të nxjerrin edhe nga varri, ngjarja e tmerrshme që ndodhi në Kuçovë 22 vjet pas vdekjes së një fëmije një vjeç, dy prindër nga Kuçova po përjetojnë dhimbjen për humbjen e trupit të varrosu
TIRANË/ Makina e funeralit godet kabinën, 250 abonentë pa energji 250 abonentë janë në terr në zonën e Kombinatit, pasi makina e funeralit ka goditur një kabinë. OSHEE ka bërë me dij
3-vjeçarja ringjallet në ceremoninë e varrimit (VIDEO) Një vajzë 3 vjeçare deklaruar nga mjekët se kishte humbur jetën është "ringjallur" gjatë funeralit të saj. Vajza e së
Aksidentohet me makinën e funeralit, ndërron jetë shoferi shqiptar në Greqi Një 44-vjeçar shqiptar gjatë ditës së sotme ka humbur jetën, pasi është aksidentuar duke drejtuar një makinë funerali. L
Shoferi humb makinën e funeralit me kufomë brenda Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur teksa një shofer i një agjencie funerali humbi makinën e varrimit me kufomën brenda s
Gjatë funeralit bie trupi nga arkivoli në Indonezi (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një fshat të Indonezisë, gjatë një funerali. Gjatë shoqërimit për në banesën e fun
Zgjohet në momentin e fundit të funeralit të tij Guo Liu nga Kina u shpall i vdekur nga doktorët ndërkohë që duket se atij i kishte rënë thjesht të fikët. Gjatë homazhe
EDITORIAL / Kur në spital para mjekut takon sekserin e funeraleve! nga Idaver Sherifi* Videoja skandaloze e ngacmimit seksual të një vajze të shtrirë në urgjencën e spitalit pu
Dobësohet 57 kg pasi thyen stolin e kishës gjatë funeralit (FOTO LAJM) Pasi theu stolin e kishës gjatë funeralit të vjehrrës, atëherë e kuptoi se zgjidhja e vetme ishte që ajo të dobësohej. P
I vdekuri terrorizon miqtë, zgjohet gjatë funeralit Për Brighton Zanthe Dama nga Zimbabve, funerali i tij ishte një funeral me një fund të lumtur. 34-vjeçari i cili kishte
I vdes e dashura, martohet me të gjatë funeralit Chadil Deffy, 28 vjeç nga Tajlanda u martua me të dashurën e tij Sarinya “Anne” Kamsook ditën e funeralit të saj. Chadil
Qanë gjatë funeralit të përgatitur për të Ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil. Sipas raportimeve të policisë së qytetit Santa Casa de Misericordia, një 14 vj