999 rezultate për

funeral

Ngatërrohen arkivolët: Në vend të një gruaje, në Roskovec varroset një burrë! Mbrëmjen e së hënës u denoncua një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është varrosur një burrë.
U zhduk! Koreja e Veriut po përgatitet për funeralin e Kim Jong-ut? (FOTO LAJM) Diktatori Kim Jong-un, nuk është parë në publik që prej 11 prillit, kjo ka bërë që mediat të aludojnë se ai ka ndërruar
Nëna i vdes nga COVID-19, vajzës 32-vjeçare i pushon zemra në funeral Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku një vajzë e re ka ndërruar jetë në furneralin e të ëmës e cila nd
New Jork në alarm, agjencitë funerale nuk kanë material për viktimat nga pandemia Me trupat që hynin me një ritëm rekord për shkak të përhapjes së COVID-19, drejtorët e funeralit në të pesë bashkitë i t
Bashkia e Tiranës do mbulojmë shpenzimet funerale për të ndjerit nga COVID 19 Ka shkuar në 22 numri i viktimave nga koronavirusi teksa Bashkia e Tiranës merr përsipër të gjitha shpenzimet funerale t
Masat e rrepta për koronavirusin: Varrimet pa njerëz, të mos jepet dora në funerale! Koronavirusi ka prekur edhe vendin tonë, ku sot u zyrtarizuan dy të prekur nga ky virus që po alarmon botën. Bashkia
E p*rdhunoi, më pas i mori jetën dhe i shkoi në funeral: Si u zbulua vrasësi i 20 vjeçares (FOTO LAJM Një burrë është arrestuar për vrasjen dhe përdhunimin e një studenteje 20-vjeçare pasi shkoi në funeralin e saj me shenj
KAOS/ 35 viktima gjatë funeralit të gjeneralit Soleimani (FOTO LAJM) Të paktën 35 persona raportohet se kanë humbur jetën gjatë funeralit të gjeneralit Qasem Soleimani, i cili u vra me një
Pamje me dron, çfarë ndodhi në funeralin e gjeneralit iranian (FOTO LAJM) Mijëra persona kanë dalë nëpër rrugët e kryeqytetit iranian, Teheran për të përcjellë funeralin e komandantit të vrarë u
51 viktima, funerale dhe trishtim: Kronikë nga një qytet fantazmë pas tragjedisë Përfundojnë opeacionet e kërkim – shpëtimit. Bilanci tragjik: 51 të vdekur, 41 të mbijetuar, mbi 900 të plagosur nga tër
14 vjeçari përcillet në banesën e fundit me dhjetra "McLaren" dhe "Lamborgini" (FOTO LAJM) Një adoleshenti iu plotësua dëshira e fundit dhe iu mblodhën me qindra makina luksoze në funeral. Djaloshi 14-vjeçar
DETAJET/ Makina përplas gruan, e merr ambulanca e agjensisë funerale Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Një automjet ka përplasur drejtues
Duket si dasëm, si e festojnë punonjësit e funeraleve ballon e përvitshme Pjatanca të mbushura plot me ushqime, pije falas, këngë dhe vallëzime: çdokush mund ta ngatërronte këtë me një dasmë ser
E PADËGJUAR/ Restoranti gjerman shërben në funeral tortën me "bar jeshil", si ndodhi gabimi Një funeral në Gjermaninë Lindore përfundoi keq, kur gabimisht u shërbye një tortë që përmbante marihuanë, tha sot polic
Rama "bën gati" funeralin e tij, kujt ia beson fjalimin e fundit (VIDEO) Gjatë një aktiviteti të zhvilluar në ambientet e sallës COD në kryeministri, Edi Rama i ka çuditur të gjithë me fjalimin
Nuse shqiptare si Dua Lipa, mban zi për gjyshen e Anwar dhe motrave Hadid (FOTO LAJM) Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është shumë serioze. Përveç që po shoqërohet me të, tashmë Dua po kalon mjaf
Çudira shqiptare, të blesh vendin e varrimit pa vdekur akoma Në Shqipëri duhet të mendosh të blesh edhe vdekjen, sa je në jetë. Kamera e fshehtë e emisionit "Stop" provon se, edhe p
Të gjithë, të një Zoti: Funerali i të krishterit zhvillohet në xhami Pavarësisht lajmeve të shumta për mungesën e barazisë fetare, nga Indonezia vijnë edhe lajme të bukura e me harmoni.
Ndodh edhe kjo: Agjensitë funerale dalin në protestë Është paralajmëruar protestë nga kompanitë funerale në Prishtinë kundër Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK). Përmes nj
“Njeriu i vdekur” shfaqet në funeralin e tij Banorët e fshatit Godmiaha në Kenia, u tronditën kur një 38-vjeçar që ata besuan se kishte vdekur dhe ishte gati të varr