999 rezultate për

fundvitin

E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
Interi e mbyll fundvitin me triumf, i mjafton goli Baldes (VIDEO) Interit duket se i ka lënë pas rezultatet negative, teksa sot kanë siguruar fitoren e dytë radhazi pas asaj ndaj Napolit
Daja kërkon ta zbukurojë fundvitin me një fitore kundër Teutës Në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Teutës, trajneri i Skënderbeut Ilir Daja foli për disa tema ndërsa thekso
Sa është shpërblimi që do marrin pensionistët për fundvitin 1.8 miliardë lekë është totali i shifrës për shpërblimin e pensionistëve me rastin e festave të fundvitit. Vendimi,
Shpërblim pensionistëve e administratës për fundvitin? Ja ç’është vendosur! Festat e fundvitit po afrohen, por a do të gëzohen me ndonjë shpërblim pensionistët dhe punonjësit e administratës shtet
Premier League "ngroh" fundvitin, ja sfidat e sotme Kur të gjithë pushojnë dhe presin Vitin e Ri Premier League vazhdon programin e saj. Edhe sot kampionati më i bukur në b
Kumanova feston fundvitin me artistë serbë e kroatë Nën kujdesin e kryetarit të komunës së Kumanovës dhe me miratimin e Këshillit komunal edhe sivjet qytetarët kumanovarë d