999 rezultate për

fundosi

Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Një program "top sekret", çfarë e fundosi Artan Shkëmbin Ditën e sotme kreu i OFL është paraqitur pranë gjykatës së Posaçme, por seanca pas pezullimit të tij nga detyra është s
Nxorri në pritë Hekuran Billën, zbulohen prova të reja që fundosin Adjola Lakrën (FOTO LAJM) Zbulohen detaje të reja dhe prova që rëndojnë pozitën e Adjola Lakrës, vajzës që dyshohet se u përdor si karrem për të n
Media Amerikane: Akuzat e krimit të luftës fundosin përpjekjen e SHBA-së për të rinisur bisedimet Kosovë-Serbi Media amerikane, "bloomberg" ka shkruar për pengesën që kanë hasur bisedimet midis Kosovës dhe Serbisë. "Tashmë shpre
Prej ditësh e ndiqte policia, çfarë e fundosi 24-vjeçarin në Durrës Arrestohet në flagrancë nga policia e Durrësit një 24-vjeçar. Sekuestrohen 11 doza me lëndë narkotike kokainë, peshore e
Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM) Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës n
I tregoi të gjitha, ky është i riu që ''fundosi'' grupin e killerave në Durrës Pas dëshmive të 22 vjeçarit Klevis Alla, janë zbardhur të tjera detaje për dy atentate ku si pasojë mbetën të vdekur 4 p
Ende pas hekurave, ky është hakeri që "fundosi" Manchester City-n Manchester City është dënuar ditën e djeshme nga UEFA medy vite pezullim nga Champions Legue pasi nuk kishte zbatuar Fai
Festat e fundvitit "fundosin" euron Monedha e përbashkët europiane e ka nisur javën e nënçmuar përkundrejt lekut gjatë ditës së sotme. Sipas kursit zyrtar t
Ky postim për Mourinhon, mund ta fundosi ylli e Tottenham (FOTO LAJM) Mourinho u zyrtarizua si trajner i Tottenhamit mëngjesin e djeshëm dhe tashmë vetëm se ka filluar të stërvis skuadrën.
Iu bë kontroll në makinë, çfarë iu gjet fshehur që e fundosi 34-vjeçarin Një 34-vjecar ka përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës pasi është kapur me armë pa leje në automjetin e tij. G
Dalin përgjimet që ‘fundosin’ ish-kryeministrin, nisin hetimet Një kërkesë për hetimin e ish kryeministrit Silvio Berluskoni për kryerjen e masakrave në 1992-1993 është depozituar pra
Nën ankth, kush janë tre gjyqtarët që "fundosin" ose "çlirojnë" sot Tahirin Fati i Saimir Tahirit, ish-ministrit të Brendshëm do të vendoset sot nga një trupë prej tre gjyqtarësh. Ajo përbehet nga
Napoli magjik, Mertens dhe Lloriente fundosin kampionët e Europës (VIDEO) Napoli ka dhuruar spektakël në San Paolo teksa ka mposhtur 2-0 kampionët e Europës, Liverpoolin, shkruan Albeu.com. T
"Takoje Pinokun dhe dua 3 600 euro": Bisedat e përgjuara që fundosin trafikantët Prokuroria ka prova të forta nga përgjimet për aktivitetin e paligjshëm të grupit prej 58 personash që u arrestuan kohët
Zhdukja e DVD-ve që "fundosin" Suel Çelën, heshtja e Prokurorisë thellon skandalin Zhdukja e pamjeve që impikojnë Suel Ccelën në lidhje me përplasjen e makinës së policisë në Elbasan është një skandal i
NOSTALGJI/ Kur Shqipëria "fundosi" 15 vite më parë Greqinë kampione te Europës (FOTO+VIDEO) Sot bëhen 4 vite nga fitorja historike ku Kombëtraja shqiptare mposhti 2-1 Qemal Stafa Greqinë, e cila vetëm 2 muaj më p
11 milion euro për një gol, sulmuesi që fundosi Manchester United-in Kur Manchester United shkëmbeu Henrikh Mkhitaryan me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, në janar 2018, dukej një nga “bi
"Fshihen skutave...", përgjimi që fundosi "killerin" nga Shkodra që do bënte vrasje në Tiranë “Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar, me rrezikshmër