999 rezultate për

fundoset

Fundoset një varkë më emigrantë, dyshohen të paktën 50 të vdekur Dhjetëra imigrantë besohet se kanë vdekur pasi barka me të cilën po udhëtonin u fundos në Detin Mesdhe, jo shumë larg br
"Fundoset" Milani, Torino shënon golin e dytë (VIDEO) Pas golit të parë të shënuar falë një penalltie të shkaktuar ka mesfushori Kessie dhe e kthyer në gol nga Belotti, Torin
AKR i kthen shpinën Bahtirit. a do të fundoset kjo parti? Nënkryetari i AKR-së, Fatmir Matoshi ka thënë se Agim Bahtiri nuk e ka përfaqësuar partinë në tubimin e VV-së kundër Qev
Fundoset anija italiane me një thesar brenda saj (FOTO LAJM) Një anije italiane që ishte nisur për në Brazil ndërsa mbante me vete rreth 2,000 makina, ka përfunduar në fund të detit
"Fundoset" euro, niveli më i ulët në 10 vite Euro e ka nisur javën e fundit të këtij viti, duke u nënçmuar me shpejtësi në raportet e këmbimit me lekun. Sipas kursit
Fundoset VMRO-DPMNE, i largohen edhe katër deputetë Ka shkuar në 12 numri i deputetëve që janë larguar nga koalicioni opozitar i udhëhequr nga VMRO-DPMNE-ja, i cili nga 51
Alarm në det, fundoset një peshkarexhë në Seman Një anije peshkimi është fundosur në ujërat e bregdetit të Semanit mbrëmjen e së shtunës. Shkak mendohet të jetë bërë
Fundoset një anije me 39 persona Një anije me emigrantë, shumica prej tyre sirianë, është fundosur në brigjet e Libanit. Për pasojë, një fëmijë ka humbur
Fundoset anija, 22 studentë të vdekur Të paktën 22 studentë u mbytën sot, kur një anije u fundos derisa po kalonte lumin Nil në Sudanin verior, njoftoi agjenc
Lira turke po fundoset, frikë që kriza mund të prekë Evropën Lira turke pësoi një goditje tjetër të premten kundrejt dollarit dhe ka shqetësime në rritje se problemet ekonomike të v
Fundoset anija me 140 njerëz në bord (VIDEO) Të paktën 6 njerëz kanë vdekur pasi një traget me pasagjerë që mbante 140 vetë u mbyt në brigjet e Indonezisë. Ngjarja ë
Si është të vdesësh nga llava? Imazhet e shpërthimit të vullkait, Kilauea në Hawai na kanë bërë të na lindë pyetja sesi do të ishte vdekja, nëse dikush
Pse nuk fundoset Tahiri? "8 sekretet që ish-ministri di për Ramën" Arsyeja pse Tahiri nuk fundoset sipas Berishës ka një shpjegim të thjeshtë. Ai di shumë sekrete. Këto sekrete Beri
Fundoset euro, sot kap një tjetër rekord negativ Euro ka shënuar rënie edhe gjatë ditës së sotme në tregun vendas, ndonëse në bursa ai është në rritje për të dytën ditë
PDK po fundoset nën drejtimin e Kadri Veselit? NgaErvin Shkulaku/KOMENT Përplasjet më të fundit që po ndodhin ndërmjet grupit të Sami Lushtakut me grupin e B
Fundoset greku, shoferi e nxjerr zbuluar për vrasjen e Kasmit Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Devi Kasmit dhe përfshirja e ish-policit grek në vrasje. Mësohet se ka qën
Deklarata e fortë e gazetarit: Tahiri nuk fundoset pa Ramën Gazetari Basir Çollaku ka folur sërish në lidhje me çështjen e drogës në Shqipëri duke hedhur akuza të rënda në drejtim
Fundoset anija me 130 myslimanë që po largoheshin nga dhuna në Myanmar Një anije me 130 refugjatë myslimanë që po iknin nga Myanmari është fundosur sot në Gjirin e Bengalit. Lajmin e bën t
KOMENT/ LDK-ja do të fundoset më shumë në zgjedhjet lokale Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Zgjedhjet lokale që do të mbahen pas 1 muaji do të jenë një provim i vështirë për Li
Fundoset një anije me 70 persona në Brazil Autoritetet në veri të Brazilit thonë se një anije me 70 persona në bord është fundosur në një lum të madh. Raportohe