999 rezultate për

fundmi

Moldavi-Shqipëri, do ta gjykojë arbitri që i dha penallti Liverpoolit Kristofer Kavang do të jetë gjyqtari që do të vendosë drejtësi në sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë që të do të zhvill
A do e shohim Olsi Bylykun te "Kënga Magjike"? Për këtë vendosni ju (FOTO LAJM) Olsi Bylykun e kemi njohur fillimisht si një aktor mjaft të aftë dhe me plot humor. Ai spikati me rolet të gjetura në sp
As çifti zvicerian as ndarja me Mozzik nuk ndalin Loredanën, reperja pushton rrugët në Gjermani (FOTO LAJM) Ndonëse e re në tregun muzikor, karriera e Lorenana Zefit po kap majat. Reperja është duke zhvilluar një karrierë të
Ylli i Partizanit tregohet romantik me të dashurën (FOTO LAJM) Gjatë kësaj merkato verore skuadra e Partizanit afroi pranë saj futbollistin nga Venezuela Aristoteles Romero. Romero
E vërteta në "shesh të burrave", çfarë po ndodh me Mozzik dhe Loredanën? (VIDEO) Është ndarë Mozzik dhe Loredana? Kjo ka qenë një nga temat më të diskutuara së fundmi nga fansat dhe mediat. Me an
RIKTHEHET KOSOVA/ Muriqi shënon të tretin (VIDEO) U duk se gjithçka mori fund për Kosovën pjesën e parë, por dardanët janë rikthyer në lojë përmes dy golave të shpejt në
"I sigurt?", Jonida Maliqi vë në siklet publikisht Romeon (FOTO LAJM) Aktori i "Al Pazar" dhe tashmë edhe moderator me emisionin "Treshat", Romeo Veshaj ka postuar së fundmi në Instagram dis
Kaq i mirë sa Justin, vajzat do të vdisnin për një të dashur si ai (FOTO LAJM) Justin Bieber dhe Hailey Baldëin janë një ndër çiftet që komentohen më së shumti në media. Megjithëse gjithçka në lid
Linda Halimi lë Amerikën, merr vendimin e papritur pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Linda Halimi ka qenë në vëmendje të mediave së fundmi me krijimin e familjes së
Olsi Bylyku s'përmban dot dashurinë, dedikim romantik të dashurës në publik (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar së fundmi në media, të cilët
Totalisht ndryshe në foton e fundit, Luana Vjollca nuk njeh më veten (FOTO LAJM) Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi. Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaq
Hyrja 1 000 euro: Brenda vilave të festave luksoze me drogë dhe seks pa kufi në Mikonos (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
Buzët flak të kuqe dhe më e lumtur se kurrë, Beatrix dashuron veten (VIDEO) Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka lënë pak sa në hioje profesionin e saj të parë duke ju përkushtuar pak më shumë modelingut
Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja
Kudo dorë për dore, Dua Lipa më e dashuruar se kurrë më parë (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është padyshim një prej këngëtarecve më të dashura në mbarë botën. Së fundi të gjitha mediat rozë janë "sy e ve
Ishte Kida e para, tani Tayna thotë diçka për marëdhëniet mes tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për raportin e saj me artistë
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Mërgimtarët nga Zvicra "harbohen" rrugëve të Prishtinës Ardhja e mërgimtarëve, përveç se ka bërë familjet që të shmallen dhe ka shkaktuar trafik në Kosovë, po shfaq edhe një fe
Majlinda Bregu e zë halli me të bijën, për Kejdën thyen premtimet (FOTO LAJM) Instagrami mesa duket është shumë i rëndësishëm për Kejdën, vajzën e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregut. Padyshim e
U tha se është shtatëzanë, Georgina Rodriguez publikon foton që lë "pa mend" fansat (FOTO LAJM) Modelja e njohur Georgina Rodriguez është mjaft e përfolur jo vetëm për shkak të karierës së saj por edhe pasi prej vite