999 rezultate për

fundjava

Doni të lëvizni nga një qytet në tjetrin? Rama shpjegon si do të jetë fundjava e fundit me zonat e kuqe Kryeministri Rama ka përcjellë informacionet e radhës, se si do të vijohet nga sot pas masave lehtësuese ndaj COVID-19.
Pas kaq kohësh, fundjava më në fund e lirë për qytetarët dhe bizneset Që nga data 12 mars, kjo është fundjava e parë që njerëzit do dalin dhe bizneset do të hapen lirisht. Kryeministri Ra
Fundjava sërish e kufizuar, kush lejohet të dalë sot Situata epidemike nga Covid-19 është ende prezent në vendin tonë. Si masë parandaluese për përhapjen e pandemisë, edh
MOTI/ Fundjava me shi, mësoni si do jenë temperaturat Dita e shtunë do të ketë mot me alternime kthjellimesh, dhe vranësira deri të dendura. Reshje shiu të herëpasherëshm
Fundjava në shtetrrethim! Zbulohen 9 qytetet ku do të ketë lehtësira javën tjetër Shqipëria do të jetë në shtetrrethim edhe këtë fundjavë. Të gjithë shqiptarët do të jenë të mbyllur në shtëpitë e ty
Mot i kthjellët por reshje dëbore, si do të nisë fundjava Nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë, reshjet e borës me intensitet të ulët do të jenë prezen
Kështu do të nisë fundjava, çfarë do të ndodhë me temperaturat? Vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet t
Fundjava për familjen, Rudina ndan momente lumturie së bashku me fëmijët e Mark Frrokut (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të lidhjes me ish deputetin Mark Frroku, moderatorja Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se kalojnë ko
Parashikimi i yjeve për sot, si pritet të vijë fundjava Dashi Disa njerëz duan të ecin ngadalë për çështje të caktuara, disa të tjerë ecin shumë shpejt dhe disa nuk ecin far
Horoskopi 21 dhjetor 2019, çfarë sjell fundjava Dashi Dita do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Venusit, i cili nuk do të jetë më në kundërshtim me të li
Horoskopi 13 dhjetor 2019, çfarë pritet të sjellë fundjava Dashi Fundjava do të nisë me shumë ngarkesë dhe lodhje. Bëni kujdes ndaj asaj që do ju ndodhë në këto ditë. Do të vih
Fundjava e gjitha për t’u shijuar, plot 9 supersifda Fundajava ështe e gjitha për t’u shijuar nga dashamirësit e futbollit, shkruan Albeu.com. Vëmendja kryesore shkon në
Fundjava hapet me një supergol nga Turqia (VIDEO) Një supergol është shënuar pak minuta më parë në sfidën Galatasaray-Sivasspor, shkruan Albeu.com. Vendasit e drejtuar
Rrezik përmbytje në Jug, si parashikohet fundjava Meteoalb njofton se pas mesnatës së të enjtes, pritet përmirësim i motit në Veri dhe zonat Qendrore. Por, në Jug-Jugl
Njihuni me 10 qytetet më të mira evropiane për të bërë shopping (FOTO LAJM) Motori i kërkimit për shtëpitë që jepen me qira gjatë pushimeve, i cili ka analizuar të gjitha dyqanet e veshjeve dhe të
Fundjava hapet me supegolin më të shpejtë në Spanjë (VIDEO) Kampionati spanjoll sot hapet me ndeshjen Espanyol-Valladolid, e vlefshme për javën e 26-të të La Liga-s. Kanë mjaftu
Fundjava rezervon supersfidën Manchester United-Liverpool Në Premier League gjithçka është gati për përballjen e 200 në histori ndërmjet dy klubeve më të lavdishme angleze, Manch
Fundjava si "pranverë", por si do të jetë moti javën e ardhshme Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit, për ditën e sotme dhe nesër.
Fundjava me mot të vranët dhe ngrica Vendi ynë gjatë fundjavës do të ndodhet ndërmjet fushave të presionit të ulët në Itali dhe atyre të larta në lindje të r
Festimet e çmendura për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë kanë festuar ndërrimin e viteve duke konsumuar alkool. Rrugët e qyteteve të mëdha u mbushën me njerë