999 rezultate për

fundjavĂ

Shifrat alarmante në vend: Shtrëngohen masat, fundjava në karantinë totale Ritmet e frikshme të COVID-19 po detyrojnë ekspertët të shtrëngojnë masat anti covid në vend. Komiteti Teknik i Ekspe
Fundjava e dashurisë, ku kanë udhëtuar të njohurit shqiptarë (FOTO LAJM) Fundjavën e dytë të shkurtit dhe thënë ndryshe fundjavën e dashurisë personazhet e njohur kanë zgjedhur ta kalojnë larg
Fundjava u parashikua acar, ARRSH thirrje për kujdes në këto akse Përkeqësimi i kushteve atmosferike ka sjellë problematika në zona të ndryshme në vend. Autoriteti Rrugor Shqiptar njo
Fundjava me rrebeshe shiu dhe erë të fortë, shtohet rreziku për përmbytje Moti duket se nuk ka ndërmend të qetësohet, madje në fundjavë do të ketë rebeshe të mëdha të cilat sërish do të rrezikoj
HOROSKOPI/ E diel, 27 dhjetor: Si do të mbyllet fundjava e fundit e 2020-tës Dashi Pavarësisht ndikimit jo shumë të favorshëm të Hënës, gjendja emocionale parashikohet e mirë. Në sferën private
A do mbyllet fundjavave Shqipëria? Përgjigjet Komiteti i Ekspertëve Një nga pyetjet kryesore që shtrohet shpeshherë këtyre ditëve që shifrat rriten me shpëjtësi është nëse do të rikthehet
Sherr e kurthe, si do jetë fundjava për secilën prej shenjave të horoskopit Dashi Takimi i Molles se Sherrit ndodh ne henen tuaj dhe ju mund te beheni ndoshta molle sherri ne kete periudhe ne m
Fundjava e fundit e verës, radhë kilometrike në Morinë Vera është vetëm një fundjavë drejt fundit dhe ndaj shqiptarët e Kosovës kanë shfrytëzuar ditët e fundit për të bërë pla
Rikthehet izolimi? Silva Bino: Të mbyllim fundjavat për të ulur numrin e të infektuarve Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, thotë se për shkak të numrit të lartë të rasteve të
Beqja lëshon perlën: Administrata të bëjë 4 ditë pushim në javë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare ka propozuar një masë, që sipas ti
Fundjava u mbyll me reshje, si pritet të jetë moti nesër e në vazhdim E njëjta situatë, reshje dhe vranësira do të na shoqërojnë edhe gjatë fillimit të javës në vijim. Sipas Shërbimit Met
Fundjava e nxehtë e DJ Sardit, publikon foton pikante me të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi ka trazuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lidhjet me vajzat e famshme. Kohët e fundi
Doni të lëvizni nga një qytet në tjetrin? Rama shpjegon si do të jetë fundjava e fundit me zonat e kuqe Kryeministri Rama ka përcjellë informacionet e radhës, se si do të vijohet nga sot pas masave lehtësuese ndaj COVID-19.
Pas kaq kohësh, fundjava më në fund e lirë për qytetarët dhe bizneset Që nga data 12 mars, kjo është fundjava e parë që njerëzit do dalin dhe bizneset do të hapen lirisht. Kryeministri Ra
Fundjava sërish e kufizuar, kush lejohet të dalë sot Situata epidemike nga Covid-19 është ende prezent në vendin tonë. Si masë parandaluese për përhapjen e pandemisë, edh
MOTI/ Fundjava me shi, mësoni si do jenë temperaturat Dita e shtunë do të ketë mot me alternime kthjellimesh, dhe vranësira deri të dendura. Reshje shiu të herëpasherëshm
Fundjava në shtetrrethim! Zbulohen 9 qytetet ku do të ketë lehtësira javën tjetër Shqipëria do të jetë në shtetrrethim edhe këtë fundjavë. Të gjithë shqiptarët do të jenë të mbyllur në shtëpitë e ty
Mot i kthjellët por reshje dëbore, si do të nisë fundjava Nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë, reshjet e borës me intensitet të ulët do të jenë prezen
Kështu do të nisë fundjava, çfarë do të ndodhë me temperaturat? Vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet t
Fundjava për familjen, Rudina ndan momente lumturie së bashku me fëmijët e Mark Frrokut (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të lidhjes me ish deputetin Mark Frroku, moderatorja Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se kalojnë ko