999 rezultate për

fundin

Rasti që i kushtoi shtrenjtë, shikoni çfarë humbi Bale në fundin e ndeshjes (VIDEO) Gareth Bejl kishte shansin e artë për ta “vrarë” derbin ndaj Uest Hemit, teksa në minutën e 90+2-të, shpërdoroi një rast
Bill Gates ka një parashikim të ri për fundin e pandemisë Jeta do të kthehet në normalitet pas pandemisë së virusit koronar vetëm kur të plotësohen dy kushte, kur të shfaqet gjen
Messi-Manchester City, këto janë zhvillimet e fundit Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e
"Bomba" nga Anglia, Messi te Manchester City? (FOTO LAJM) Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cit
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fund
Epidemiologia e ISHP-së: Fundi i majit sjell fundin e masave anti-Covid-19 Epidemiologia e ISHP-së, Eugena Tomini është shprehur se po monitorohet ecuria e koronavirusit në mënyrë që të lehtësohe
Basha premton të mos i ndahet Ramës me protesta: Do t'a ketë fundin e shpejtë! Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar se kudo që ka protesta, opozita do të jetë aty. Me premtimin se kudo që do ke
Ky është vendi i parë në Europë që shpall fundin e pandemisë së COVID-19 Sllovenia është vendi i parë në Evropë që ka shpallur zyrtarisht fundin e pandemisë së koronavirusit. Qeveria slloven
Hipi mbi shkëmb për të festuar fundin e izolimit, 31-vjeçarja bie në humnerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një vajzë e re ka humbur jetën majë shkëmbinjve. E reja po tentonte të bë
Po festonte fundin e karantinës, vajza bie nga shkëmbi dhe humb jetën Donte të festonte fundin e karantinës me një foto nga maja e një shkëmbi në parkun e Dudenit, në Turqi, por rrëshqiti du
Lajmi i bujshëm: Portugalia rinis futbollin Portugalia me shumë gjasa do të jetë shteti i radhës që do të rifillojë kampionatin shumë shpejt madje brenda muajit maj
UEFA paralajmëron Federatat, klubet e tyre jashtë Europe nëse vendosin të vetme fundin e sezonit Vendimi i Federatës Belge të Futbollit për të përfunduar përpara kohe këtë sezon futbollistik ka krijuar shumë polemika
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
"Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik, e ka gabim" Nga Ylli Manjani Kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me këto shfaqje të shëmtuara mediatike,
Udhëtim drejt fundit të Universit, si do të ishte (VIDEO) Shpesh herë njerëzimi ka kuriozitetin për të mësuar më shumë rreth asaj çfarë mund të ndodhë në të ardhmen dhe dy ndër p
U largua nga fusha në fundin e pjesës së parë, Interi në ankth për Barella Interi arriti një fitore shumë të rëndësishme mbrëmjen e djeshme në Torino. Zikaltrit u imponuan 0-3 kundër vendasve, du
Gjermania zhbllokon rezultatin ndaj Bjellorusisë Gjermania ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bjellorosisë. Vendasit arritën të dërgonin topin në rrjetë vetëm n
5 mënyra për të shkëlqyer me fundin e gjatë në vjeshtë (FOTO LAJM) Kush tha që fundi i gjatë është simbol i verës? Përkundrazi, edhe në ditët e vjeshtës mund t’ju dhurojë një look vërtet
Foto edhe nga Shqipëria, kur të gjithë bëheshin gati për "Fundin e Botës" (FOTO LAJM) Pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore, globi do të futej në një rivalitet tjetër, mes blloqeve më të mëdha, siç ish