999 rezultate për

fundi

Ocampos kthehet në portier, shënon gol dhe bën pritjen vendimtare në minutën e fundit (VIDEO) E rrallë është ajo që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në La Liga. Sevilla fitoi me rezultatin minimal 1-0 në ndeshjen
Pesë viktima dhe mbi 100 raste të reja, shifrat e fundit nga Maqedonia e Veriut Në 24 orët e fundit nË MaqedoninË e Veriut janë bërë 1367 testime për koronavirus, ndërsa 120 raste kanë rezultuar pozit
"Lamtumira më e dhimbshme", zbulohet letra e fundit e Ennio Morricone Përpara se të ndërronte jetë, artisti i madh Ennio Morricone paska shkruar nekrologjinë e vdekjes së tij, në një letër q
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fund
Ish-kreu i Gjykatës përjashtohet përfundimisht nga sistemi i drejtësisë Është shkarkuar që në mars të vitit të kaluar, nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ndërsa kishte dërguar çështjen në
Me bikini dhe trupin "çokollatë", foto e fundit e Luanës po bën namin (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
Rekord i zi, mbi 212 mijë infeksione në vetëm 24 orët e fundit Në botë u shënua një rritje rekord në numrin e rasteve me koronavirus, mëse 212.300 brenda 24 orëve, njoftoi Organizata
Gjashtë viktima dhe 147 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit prej 1296 testimeve të realizuara, 147 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas qyteteve në Sh
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
Protagonistë dy ish-lojtarë të Superiores, plas sherri pas përfundimit të ndeshjes në Kosovë (VIDEO) Prishtina mposhti Drenicën ditën e djeshme me rezultatin 1-0, falë një goli të shënuar nga Ahmed Jonuzi në minutat e fun
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
Bashkëshortja e Gold AG sjell foto të reja nga muaji i mjaltit Gold AG dhe Ermira Shkodra po shijojnë pushimet në Shqipëri. Gold AG dhe Ermira Shkodra pas martesës vendosën që pus
Nënë e bijë u vetëflijuan për t’u ringjallur, nesër përcillen për në banesën e fundit Zhaneta Josifi 56-vjeçe, dhe vajza e saj, Anisa Josifi, 30-vjeçe, do të prehen në banesën e fundit, në qytetin e tyre të
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Super videoklip, niseni ditën me këngën më të fundit të Kidës dhe Mozzik (VIDEO) Më në fund është publikuar kënga e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej disa javësh na kishin paralajmëruar për këngën e
Ramos "ngre në qiell" Realin, Los Blancos marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta ndaj Getafes që e afron Los Blancos me titullin, shkru
Griezmann te PSG? Ja detajet më të fundit PSG do të bëjë të pamundurën për të transferuar këtë verë Antoine Griezmann, shkruan Albeu.com. Situata e Antoine Gri
3 viktima në 24 orët e fundit, Manastirliu del me thirrjen e fortë: Mbani maska! Në 24 orët e fundit nw Shqipwri, një 63 vjeçare nga Tirana, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 60 vjeçar nga Elbasani, kan