999 rezultate për

fullani

U shkarkua nga KPK, gruaja e Ardian Fullanit humbet betejën edhe në KPA Ish-anëtarja e Gjykatës së Lartë Arjana Fullani ka humbur betejën me KPA. Kolegji posaçëm i apelimit ka cilësuar të d
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
U shkarkua nga KPK, gruaja e Fullanit nuk dorëzohet dhe bën kërkesën e re Gjyqtarja Ariana Fullani ka depozituar në KPA kërkesën për pezullimin e shkarkimit të saj nga Komisioni i Pavarur i Kual
Një sanduiç 17 mijë lekë! COVID-19 falimenton lokalin luksoz të Erik Fullanit (FOTO LAJM) Erik Fullani është një ndër njerëzit e dëmtuar nga pandemia e COVID-19 që solli izolimin e shqiptarëve dhe mbylljen e bi
Lidhja me Fullanin bëri bujë, a është në një marrëdhënie vajza e Mailinda Bregut? (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe tërheq shum
"Dhjem dynjanë", Erik Fullani çudit me diçiturën (FOTO LAJM) Djali i ish-guverantorit, Erik Fullani ka arritur të ketë një ndikim të lartë në rrjetet sociale dhe çdo veprim i tij pë
Ardian Fullani padit Shqipërinë në Gjykatën e Strasburgut Ish-Guvernatori i BSH-së, Ardian Fullani ka paditur Shqipërinë në Gjykatën Ndërkombëtare të të Drejtave të Njeriut në St
"Mirë që e le shëmtirën", fansat nuk harrojnë historinë e Kejdës dhe Erikut (FOTO LAJM) Që prej marsit të këtij viti në media ka qarkulluar lajmi për lidhjen mes Erik Fullanit dhe Kejda Abaziit. Njëri djal
E "gozhdoi" Kaubojsi, Erik Fullani pranon të vërtetën për lekët e babit (FOTO LAJM) Erik Fullani prej kohësh tashmë ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në media për jetën e tij private dhe luksoz
"Ky është këlyshi i Fullanit, një qullash që fshin djersët me lekët e shqiptarëve" (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe me emrin "Kaubojsi", ka vendosur të bëjë një deklaratë publike për djalin e
Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM) Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. P
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap "mat" në Dhërmi? (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për roma
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap duke u puthur në Dhërmi? (FOTO LAJM) Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Br
Gazetari: Poshtëruese, Veliaj riciklon mbetjet e Fullanit në krye të Tiranës Gazetari Bledi Mane ka reaguar pas vendimit per zgjedhjen e Toni Gogut si kryetar i këshillit bashkiak të Tiranës. Ma
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Erik Fullani dhe Kejda tregojnë hapur se po pushojnë bashkë (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregu dhe djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, janë një çift tashm
Nuk iu bëhet vonë! Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut "shpallin" lidhjen (FOTO LAJM) Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut prej disa kohësh është përfolur se janë në një lidhje. Foto të shumta të po
Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas
Konfirmohet lidhja e Erik Fullanit dhe vajzës së Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Para disa ditësh Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut u "kapën mat" duke darkuar në të njëjtin restorant në Romë. Nd
Erik Fullani kapet mat me vajzën e deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Erik Fullani vazhdon të mbetet shumë i komentuar për jetën private dhe muaj më parë ai pranoi se ishte në një lidhje me