999 rezultate për

fulhamin

Manchester City i afrohet kreut, mposht pastër Fulhamin (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Manchester City dhe Fulham, në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. ‘Citizens’ janë
Higuain dhe Jorginho mposhtin Fulhamin (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezultatin 2-1 në fushën e Fulham-it, duke ruajtur ritmin e skuadrave kryesore të Premier League në
Xhaka me shokë shkatërrojnë Fulhamin (VIDEO) Arsenali është rikthye fuqishëm duke e nisur vitin e ri me fitore 4-1 ndaj Fulhamit, pasi humbjes turpëruese 5-1 nga kry
Chelsea rikthehet te fitorja, mposht 2-0 Fulhamin e Ranierit (VIDEO) Chelsea është rikthyer te fitorja në “Premier League”, pas humbjes 3-1 nda Tottenhamit. Skuadra e drejtuar nga Mauric
Arsenal shkatërron Fulhamin 5-1 Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore të thellë 5-1 duke konkretizuar fitoren e 6 radhazi në Premier League dhe tash
United mposht Fulhamin (VIDEO) Manchester United si mysafir ka shkatërruar Fulhamin me rezultat 5-0. Goli i parë erdhi që në minutën e 5-të nga Danny W
Premier Ligë, Everton mposht Fulhamin (VIDEO) Skuadra e Evertonit ka arkëtuar tri pikë të vlefshme, pasi ka mposhtur si vendës Fulhamin me rezultat 2:1, në kuadër të
City shpartallon Fulhamin Manchester City shpartallon në transfertë Fulhamin me rezultatin 4-1. The citizens kanë mbyllur përfundimisht polemikat