999 rezultate për

fulham

Gjimshiti në radarët e Fulham, niset oferta e parë drejt Atalantës Berat Gjimshiti mund të transferohet në Premierligë. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, ka tërheq
Arsenali e nis me "këmbë" të mbarë sezonin në Premier League, mposht bindshëm Fulham (VIDEO) Arsenal e kanë nisur për mrekulli sezonin 2020/21. Skuadra e drejtuar nga Mikel Arteta, ka dhënë sinjale mëse pozitiv
Lojtarët e Arsenal përleshen para ndeshjes me Fulham (VIDEO) Dy lojtarët e Arsenal-it, Ceballos dhe Nketiah, kanë patur një përplasje gjatë nxehjes së zhvilluar para ndeshjes kundër
Zhbllokohet ndeshja hapëse e Premier League, Arsenal në avantazh (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e parë për sezonin e ri të Premier League përballë Fulham. Për "topçinjtë" topin në rrjetë
Ndeshja hapëse e Premier League, Fulham - Arsenal: Formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Fulham – Arsenal. Arsenal luan në udhëtim kundër Fulham në ndeshjen h
Super goli që i mundësoi Fulhamit rikthimin në Premier League (VIDEO) Fulhami do të jetë pjesë e Premier League për edicionin 2020/21, pasi fitoi 2-1 ndaj Brentfordit në play-offin e zhvillu
Dy lojtarë të Fulham dalin pozitiv në testet ndaj koronavirusit EFL ka njoftuar se në raundin e fundit të testimeve janë testuar për COVID-19 plotë 1030 persona, përfshirë futbollistë
Fulhami zgjedh golin e Pajtim Kasamit si më të mirin e dekadës, shqiptari ndihet i lumtur (VIDEO) Fulham ka zgjedhur golin e sulmuesit shqiptar Pajtim Kasami si më të mirin e dekadës që lamë pas. Kasami i cili aktua
Rekord i ri në Premier League, ky është futbollisti më i ri i aktivizuar Lojtari i Fulham, Harvey Elliot, në moshën 16 vjeç e 30 ditë është futbollisti më i ri që ka luajtur në historinë e Prem
Frikë në Londër, lojtari i Fulham humb vetëdijen në fushë (FOTO LAJM) Frikë dhe ankth në Londër. Gjatë ndeshjes Fulham-Cardiff mbrojtësi vendas Denis Odoi ka humbur vetëdijen duke hapur pani
Fulham "ironizon" Juventusin: Gjithmonë nën hijen tonë Ky sezon nuk përfundoi ashtu siç pritej për Juventusin. Bardhezinjtë duhet të kënaqen vetëm me Superkupën dhe trofeun e
Shpenzoi 100 milion euro, Fulham bie nga Premier League (VIDEO) Wotford fitoi me shifrat e thella 4-1 ndaj Fulhemit, duke i shkaktuar kësaj të fundit rënien në Championship. Fulham
Manchester City merr kreun, fundos Fulham-in (VIDEO) Kampionët në fuqi të Anglisë kanë marrë fitoren e shtatë radhazi në Premier League pasi kanë mundur 2-0 Fulhami-n në tra
Liverpool merr kreun, ia del në fund ndaj Fulhamit (VIDEO) Liverpool ka marrë përkohësisht kreun e Premier League angleze, teksa ka mposhtur 2-1 Fulhamin. Në transfertën e skua
Higuain dhe Jorginho mposhtin Fulhamin (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezultatin 2-1 në fushën e Fulham-it, duke ruajtur ritmin e skuadrave kryesore të Premier League në
Formacionet zyrtare: Fulham-Chelsea, Kepa rikthehet titullar Chelsea do të luajë aas pak në derbin e vogël lodinez ndaj Fulhamit në transfertë. Skuadra e Maurizio Sarrit duket se
Zyrtare: Fulham shkarkon Claudio Ranieri-n ulham ka shkarkuar Claudio Ranieri-n dhe është vënë në kërkim të trajnerit të tretë të këtij sezoni teksa klubi londinez
Po dështon tek Fulham, Ranieri në fije të perit Claudio Ranieri është në prag të shkarkimit nga Fulhami dhe pritet një vendim zyrtar sot, raportojnë mediat britanike.
Fulham nuk di të fitojë, Ranieri në fije të perit Fulhami rrezikon seriozisht rënjen në Championship vetëm një vit pas ngjitjes në Premier League. Humbja 3-1 ditën e d
Manchester United ofron 60 milion euro për yllin e Fulham Manchester United po punon për të përforcuar mbrojtjen duke nisur nga sezoni ardhshëm. Daily Expres raporton se Djajtë