999 rezultate për

fugon

Me pranga në duar, momenti kur Henri Çili zbret nga fugoni i policisë (FOTO LAJM) Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Aksidenti i fugonit të policisë me 5 të plagosur, arrestohet drejtuesi i mjetit Ditën e djeshme, fugoni i policisë i cili po transportonte të dënuar në Gjirokastër u aksidentua e si pasojë u lënduan d
Aksidenti për pak u kthye në tragjedi, fugonit të policisë i mbeti bombola e gazit në rrota Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti i furgonit të Drejtorisë së Burgjeve në Tiranë, i cili kishte brenda 3 t
Aksident i frikshëm në Lezhë, kamioni përplaset me fugonin (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit. Mësohet se nj
Përfshihet nga flakët fugoni i linjës Shkodër-Dukagjin Fugoni i linjës Shkodër-Dukagjin është përfshirë nga flakët. Mjeti, i cili përdorej për transport udhëtarësh nga Shko
Bie pema shekullore në Berat, zë poshtë një fugon Një pemë shekullore, rrap, është rrëzuar pasditen e sotme në aksin mes 2 urave në qytetin e Beratit dhe ka rënë mbi një
Fugoni i mallrave përdoret si ambulancë (FOTO LAJM) Çudirat në futbollin shqiptar duket se nuk kanë fund. Në ndeshjen e Kategorisë së Dytë, mes Naftëtarit dhe Maliqit të pë
U arratis si në filma nga fugoni i Policisë, sarandioti në kërkim Një arrestim i ditës së djeshme nga policia e Sarandës ka përfunduar keq pasi të arrestuarit janë arratisur. Ermir I
Fëmija në Kombinat përplaset keq nga fugoni Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur “Rruga e Qelqit”, ku një fugon ka përplasur një f
Ky është terroristi që mori me qira fugonin dhe përplasi për vdekje 13 persona në Barcelonë (FOTO LAJM) Policia spanjolle ka publikuar detaje të tjera lidhur me ngjarjen që ka tronditur qytetin e Barcelonës. Nga të dhënat
Kaos në autostradë, makina përplas keq fugonin e fruta perimeve Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Laç-Lezhe. Burime nga policia bëjnë me dije se një makinë ë
Ju “shkrep” të vidhnin një fugon në rrugë, tre shqiptarët e pësojnë shumë keq Shqiptarët sërish në qendër të vëmendjes nga mediat italiane. Këtë herë ata shkruajnë për tre shqiptarë të cilët kanë te
Kthyen fugonat në depozita uji, shoqërohen 4 shtetas Policia e Tiranës ka ndaluar 4 persona pasi akuzohen se tregtonin ujë me autobotë. Të arrestuarit kishin kthyer furgonët
Ngacmoi çiklisten në rrugë, por s'do e besoni çfarë i bën ajo (VIDEO) Një çikliste lindineze ka marrë hak në një mënyrë mjaft të çuditshme dhe agresive, pasi një mashkull në një fugon e ngac
"Do ju vdes të gjithëve", ja ç'ndodhi brenda fugonit të Vlorës (FOTO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në fugonin e linjës Tiranë-Vlorë në Qerret të Kavajës. Incide
Policia në Filipine shpërndan protestuesit duke i shtypur me fugon (VIDEO) Një tubim për të kundërshtuar prezencën e trupave amerikane në Filipine është kthyer në një skenë dhune. Siç shkruajn
Konflikti në Velipojë/ Babai me dy djemtë qëllojnë me armë fugonin, dy të arrestuar (FOTO) Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në fshatin Mal Kolaj të Velipojës. Tre persona, përkatësisht
Furgoni përplas çiklomotorin, vdes 23 vjeçari Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Laç–Mamurras. Në aksident janë përfshirë një fugon dhe një moto
Aeroplani përplaset me fugonin në aeroportin e Hong Kong-ut Një avion pasagjerësh është përplasur me një furgon, ku për fat drejtuesi i tij ka mundur të largohet me shpejtësi.
Digjet një fugon në Tiranë Gjatë mbrëmjes së djeshme një furgon është djegur plotësisht në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 në zonën