999 rezultate për

ftuarve

Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM) Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.
Çmendet nusja: Nëse nuk vini prej koronavirusit, jeni të vdekur për mua! (FOTO LAJM) Një nuse ka përhapur zemërim në rrjet pasi i tha të ftuarve të dasmës se ishin të vdekur për të nëse mungonin në ceremon
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Mc Kreshës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mc Kresha kurorëzoi me martesë mbrëmjen e kaluar dashurinë e tij me partneren, Erzinën. Pamjet e dasm
Miqtë "tradhëtojnë" Kreshën, dalin video nga dasma (VIDEO) MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhe
Urdhëroi të ftuarit të mos postojnë, del fotoja e nuses moderne të Kreshës MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quh
Kjo është lista e gjatë e të ftuarve nga Gjykata Speciale e Hagës Së paku tridhjetë persona janë ftuar deri më tash nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë. Të ftuarit, prej ushtarë
"Të fus golin unë...", lideri i vetëshpallur i opozitës kërcënon analistin Kujtim Gjuzi ka folur për disa minuta në emisionin “Të Pakespozuarit”, për arsyet përse ka vendosur të pranojë mandatin
A e keni menduar se ekziston një lokal ku e pini kafen me qen Tifozët e qenve Husky siberian në Tajlandë kanë mundësinë që pasi të pinë kafe ose edhe diçka tjetër, të shoqërohen nga
Martesa mbretërore, politikanët jashtë listës së së ftuarve Me 19 Maj princi Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Dasma mbretërore do të jetë një nga eventet
Publikohet lista e të ftuarve nga Kombëtarja Shqiptare për ndeshjen miqësore kundër Turqisë Kombëtarja shqiptare do të ketë një test të fundit miqësorë përpara mbylljes së këti viti kalendarik. Sfida e fundit do
Zbulohet lista e të ftuarve nga Panuçi Konfirmohet risitë në listën e trajnerit të kuqezinjve përlistën e kombëtares përeleminatoret e "Rusi 2018". Ai ka afrua
Zbulohet lista e të ftuarve nga Spanja, super revolucion Lista e kombëtares spanjolle për kualifikueset e "Rusi 2018" është publikuar. Në të nuk kavend për Diego CostëN. Span
Shekerinska në Ditën e të ftuarve të lartë në stërvitjen “Saber Guardian 17“ Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të qëndrojë në Rumani, ku do të marrë pjesë në aktivitetet d
A do të martohet së shpejti Lori Hoxha? Ja çfarë thotë milionerja shqiptare Siç ndodh rrallë herë ‘Muzeu historik kombëtar’ në Tiranë , mori një pamje shik duke u shndërruar në një pasarelë të vër
Gruevski nuk figuron në listën e të ftuarve në Kongresin e PPE-së në Maltë Emri i Nikolla Gruevskit nuk konfiguron në listën zyrtare e të ftuarve të rëndësishme në Kongresin e Partisë Popullore E
Zidane zbulon listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Granadas Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Granadas, e cila luhet të shtunën nga ora 13:00. Në
Princi dhe Princesha flasin pas dasmës: Ja përshtypjet e të ftuarve për Shqipërinë (VIDEO) Princi Leka II dhe Princesha Elia Zaharia kanë folur për herë të parë pas dasmës mbretërore që u zhvillua në Pallatin e
Rrëzohet nga krahët e të ftuarve, nusja paralizohet Një nuse nga Sucre, Bolivi, në ditën më të bukur të saj, u rrëzua nga krahët e të ftuarve duke mbetur e paralizuar. P
Festa e ditëlindjes kthehet në arenë dyluftimi (VIDEO) Ajo që duhet të ishte një ndër ditën më të bukura për fëmijën që kishte ditëlindjen, u shëndërrua në një arenë lufte ndë
Dasma luksoze e të burgosurit (FOTO LAJM) Një i burgosur në burgun e qytetit Dummam të Arabisë Sauditë, ka organizuar një dasmë luksoze. Pas ceremonisë së dasmës