999 rezultate për

ftuarit

Nusja habit të ftuarit me kërcimin provokues në dasmë (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
E mashtroi në studio, Rudina Magjistari shpërthen ndaj të ftuarit Rudina Magjistari ka reaguar ditën e sotme e indinjuar pas episodit të djeshëm. I ftuar ditën e djeshme në emision is
Nusja shokon të ftuarit, e nis dasmën duke bërë twerk (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
E marrin si fotografe ajo tenton të përdhunojë të ftuarit e dasmës (VIDEO) Kur bën setin e fotografive të dasmës, gjëja për të cilën shqetësohesh më shumë është se si do të dukesh dhe si do të sh
Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi. Përveçse luajnë, t
Ditëlindja e të parit të Klanit, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Aleksandër Frangaj ka mbushur ditën e djeshme plot 50-vjec. Pronari i Tv Klan, ka festuar ditëlindjen me një festë ma
Frangaj bën 50 vjeç, bashkëshortja i bën një super surprizë (FOTO LAJM) Aleksandër Frangaj ka mbushur ditën e djeshme plot 50-vjec. Pronari i Tv Klan, ka festuar ditëlindjen me një festë ma
Java e Modës kthehet në siklet për të ftuarit, çfarë ndodhi me modelet Një ngjarje e rëndësishme dhe në të njëtën kohë e cuditshme, ka ndodhur këtë herë në Milano në Javën e Modës. Këtë h
“Pa lek mos më hajdeni në dasmë”, kjo është padyshim nusja e vitit Duket se dasmat së fundmi janë kthyer në një ferr për të ftuarit të cilët detyrohen të paguajnë shumë para ose të blejnë
Dasma madhështore e Elitës dhe Gjikos, si u veshën të ftuarit? (FOTO LAJM) Gjiko po martohet me Elitën mbrëmjen e sotme në një dasmë madhështore. Ata po martohen në një ambjent luksoz në Prish
Arian Çani ndryshon traditën disavjeçare në emisionin "Zonë e Lirë"! Prej vitesh në studion e ‘Zonë e Lirë’ drejtuesi i emisionit e kishit kthyer në traditë mënyrën se si i priste mysafirët
Xhemi Shehu rrëmben vëmendjen e të gjithëve, fustani i dytë mahnit të ftuarit (FOTO LAJM) Xhemi shehu është mike e Ledion Liços prej vitesh. Ajo ishte një ndër të ftuarat speciale në ceremoninë martesore të
Pa asnjë filtër, prezantuesja shqiptare zbulon të ftuarit që e kanë ngacmuar Prezantuesja e emisionit të mëngjesit "Wake Up", Ori Nebiaj, ishte e ftuar mbrëmjen e kaluar në "Top Arena". Për herë
Peskov: Mund të ftojmë Trumpin në Kupën e Botës Presidenti i SHBA dhe liderët e shteteve të tjera do të mund të jenë të ftuarit e Kupës së Botës, Rusi 2018, deklaroi so
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë
Që nga Rama deri të Pirro Çako, si u veshën të ftuarit në mbrëmjen e Timo Fllokos Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librine tij të dytë, “Kërcim në bosh”. Në këtë libër
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar
Zbulohen të ftuarit surprizë në "Kurthin e Piter Panit" Mbrëmjen e sotme do të transmetohet në TV Klan, puntata e katërt e emisionit shumë të ndjekur “Në kurthin e Piter Pan” n
Elvana rikthehet pas në kohë, tregon çfarë ndodhi brenda ditëlindjes së famshme Ashtu siç diskutohet prej disa ditësh, këngëtarja e famshme shqiptare Elvana Gjata festoi ditëlindjen ku mbajti edhe kon
Zbulohen të ftuarit specialë në "Dua të të bëj të lumtur" (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka nisur rrugëtimin e saj në emisionin "Dua të të bëj të lumtur". Ky emision krah historive emocionues