999 rezultate për

ftuar

Kejvina shkon tek Top Channel, fansat e quajnë tradhtare (FOTO LAJM) Është shumë e rëndësishme që njerzit të kuptojnë se figurat e ekraneve të ndryshme shqiptare, tashmë e kanë më të lehtë
Marrëveshja për emrin do të nënshkruhet në fundjavë, Gutieres, Han, Mogerini të ftuar në Prespë Marrëveshja për emrin mes Maqedonisë dhe Greqisë do të nënshkruhet të shtunën më 16 qershor në Prespë. Në këtë ngjarje q
Rusia reagon ashpër pas vendimit të Norvegjisë për shtim të marinsave amerikanë Rusia ka premtuar të enjten se do të hakmerret pas planit të Norvegjisë për të shtuar numrin e marinsave amerikanë në kë
Protesta për Teatrin/ Bujar Asqeriu bën thirrjen e fundit: T’u themi grabitqarëve të heqin thonjtë nga… Bujar Asqeriu ka qenë ka qenë aktori i radhës që ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin në Protestë ditën e premte. Në
Peskov: Mund të ftojmë Trumpin në Kupën e Botës Presidenti i SHBA dhe liderët e shteteve të tjera do të mund të jenë të ftuarit e Kupës së Botës, Rusi 2018, deklaroi so
Zbulohet arsyeja e ardhjes së bashkëshortit të Almedës Aktori i njohur turk është i martuar me ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazin. Para pak ditësh ai erdhi për herë të parë në
Dhimbje fyti? Zbuloni 5 mënyra natyrale për ta luftuar Dhimbja e fytit mund të jetë një simptomë që shoqëron sëmundje të ndryshme, duke filluar nga infeksionet e deri tek prob
5 ushqimet që duhet t’i konsumoni çdo ditë për të luftuar depresionin Të gjithë personat duhet të tregohen shumë të kujdesshëm përsa i përket shëndetit mendor, pasi nëse lihet pa trajtuar mu
Rita Ora nuk është më një bjonde (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin S
Rudina Dembacaj flet për përballjen e saj me Agron Llakajn Bëhet fjalë për moderatiorn dhe aktorin e njohur Agron Llakaj e aktoren e humorit, Rudina Dembacaj. Zënka mes tyre u për
Rudina Dembecaj tregon për sherrin me Agron Llakajn: Nuk i flas më kurrë Rudina Dembecaj pati një debat pak kohë më parë me Agron Llakajn dhe ata nuk flasin më. Ama ky i fundit ishte ftuar n
E kishte me nxitim, Rama injoron hallet e banorëve të Belshit (VIDEO) Kryeministri Rama ishte sot në Belsh në kuadër të turit të llogaridhënies me qytetarët. Turi në fjalë parashikon prez
E godet rrufeja, vdes 62-vjeçari në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një shtetas është goditur nga rrufeja duke e lënë atë pa jetë. Ngjarja e rën
8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin Duke qenë se vera është shumë pranë të gjithë po mendojnë për plazhin. Dhe një prej shqetësimeve kryesore të verës ë
Mbante bizhutëri në makinë, si e pësoi vajza nga Prishtina Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se të enjten në kryeqytet është thyer një veturë me ç’rast janë v
KPK avancon pesë prokurorë Është mbajtur takimi i njëqindepesëdhjetedy i Këshillit Prokurorial të Kosovës (KPK), i udhëhequr nga kryesuesi i Këshil
Ronela ti je? Këngëtarja duket shumë ndryshe në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati ka ndryshuar tërësisht pamjen në klipin e ri, duke u shfaqur me flokë ngjyrë bionde të shkurtra
Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Ana Lika është një ndër aktoret më të drejtpërdrejta të shoëbiz-it shqiptar. Ajo flet hapur dhe pa doreza edhe kur b
Edhe Haradinaj shkon në Tiranë për Lutjet e Mëngjesit Lutjet e Mëngjesit sot mbahen në kryeqytetin shqiptar, ku të ftuar janë edhe kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovë
Veseli shkon në Shqipëri për Lutjet e Mëngjesit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, sot do të udhëtojë për në Shqipëri, i ftuar në Lutjet e Mëngjesit, të cila