999 rezultate për

ftua

U ftua nga Specialja por dikur ky ushtar fliste për marrëdhënie me gomarica (FOTO LAJM) I ftuari nga Gjykata Speciale ishte bërë hit në internet 1 vit më parë – fliste për marrëdhënie seksuale me gomarica.
Avokati: Këta janë të dyshuar nga Specialja Avokati Besnik Berisha në Rubikon të KTV-së kundërshtoi kryetarin e OVL të UCK-së, Hysni Gucati, i cili u bëri thirrje i
Martohet vajza e njeriut më të pasur në Indi, e ftuar edhe Beyonce Isha Ambani, vajza e njeriut më të pasur të Indisë, i është rezervuar një dasëm përrallore; në festimet e martesës me An
Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO) Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet. Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak m
Tmerruese, babai vlonjat hedh benzinë për t'i djegur dy fëmijët e tij Një ngjarje e e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen "Isa Boletini" të qytetit të Vlorës, kur një 40 vjeçar
Arditi përlot gjithë publikun me këngën për nënën e ndjerë Ardit Gjebrea mbrëmjen e sotme ka rezervuar një suprizë shumë të rëndësishme. Ai ka kënduar një këngë në ndër të nënë
Një gazetare zgjidhet ambasadore e SHBA-ve në OKB Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e zgjodhi zëdhënësen e Departamentit të Shtetit, Heather Nauert, në po
Ky është komandanti i UÇK-së që e ka ftuar Gjykata Speciale (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka nisur punën në terren dhe tashmë ka piketuar njerëzit e parë që do të intervistojë. Tre muaj pasi
Nusja shokon të ftuarit, e nis dasmën duke bërë twerk (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
I zhduket gjarpri, pronari njofton policinë Boston- Pronari i një gjarpri ka njoftuar policinë, pasi i është larguar gjarpri nga banesa. Autoritete policore kanë ni
Haradinaj: Një diplomat i huaj më lajmëroi për rrëmbimin e mësuesëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha se për rrëmbimin e 6 shtetasve turq nga Kosova në mars të këtij viti, isht
I dukeshin të mbathurat joshëse, reagon për herë të parë deputetja kosovare (VIDEO) Dude Balje është deputetja e Kuvendit të Kosovës e cila di si të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo shpesh provokon me
E marrin si fotografe ajo tenton të përdhunojë të ftuarit e dasmës (VIDEO) Kur bën setin e fotografive të dasmës, gjëja për të cilën shqetësohesh më shumë është se si do të dukesh dhe si do të sh
Kryetari i një bashkie hyn në ring dhe le nam, të gjithë qeshin me lot (VIDEO) Në garën e boksit “Adem Jashari” që u organizua në komunën e Mitrovicës për falënderim nga organizatorët u ftua edhe kry
"Nuk jam djali i Kristaqit", Rama përplaset me të ftuarin në emision Ka agravuar situata sot në studion e Open. Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Kosova, ka pasur një përplasje me
Rama nuk pyet për banorët, nis shembja e banesave në Unazën e Re EDhe pse protestat e banorëve nuk kanë të ndalur, shembja e banesave në Unazën e Re do të nisë sot. Inspektorati Komb
Edhe shkuan e luftuan për terroristët mizorë edhe ankohen se shteti nuk i ndihmon Në emisionin ”Drejtësia në Kosovë” u paraqitën dëshmi rreth rrethanave që shtynë Kosovarët që të shkojnë në Siri dhe Ira
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
Masakra e Urës Vajgurore, ku dukagjinasit dhe bandat politike luftuan dhe lanë 6 të vrarë Policia publikoi sot listën e personave më të kërkuar në Berat ku spikat Musa Protoduari, i cili është dënuar për krijim
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i