999 rezultate për

ftua

Pasi i plasën përgjimet reagon Dako: Unë ha dreka dhe darka Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako e ka thënë hapur se ai nuk e ka fare për shqetësim se është takuar me anët
Zyrtare: Martin Caceres prezantohet te Juventusi Juventus ka njoftuar sot se e ka transferuar edhe zyrtarisht Martin Caceres nga Lazio. Mbrojtësi uruguaian që ishte p
Rudinës nuk i del inatin me të ftuarin, e merr sërish në studio për ta demaskuar Rudina Magjistari ka reaguar e indinjuar pas mashtrimit që i ftuari Edlir Reka bëri publikisht. Një djalosh që u pre
E mashtroi në studio, Rudina Magjistari shpërthen ndaj të ftuarit Rudina Magjistari ka reaguar ditën e sotme e indinjuar pas episodit të djeshëm. I ftuar ditën e djeshme në emision is
Tenori i njohur nga Kosova nxjerr foton kur ka luftuar kundër serbëve Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Këtë e bëri të ditur vet ai p
Kandidatja e parë që do të sfidojë Trumpin në zgjedhjet presidentciale Senatorja e Kalifornisë nga radhët e Partisë Demokratike ka njoftuar zyrtarisht se do të jetë kandidate brenda partisë s
Rama si Erdogani: "Hekurat" atyre që thërrasin kundër tij Ka mjaftuar një thirrje "Rama, anti-shiptar" para kryeministrisë që një qytetar të përfundojë në polici gjatë paradites
Gucati lëshon "bombën", edhe një politikan është ftuar nga Gjykata Speciale I pari i OVL-UÇK, Hysni Gucati duke folur për ftesat nga Gjykata Speciale në emisionin Frontal në T7 ka thënë se përveç
Vogëlushi bie në pusin 80 metra të thellë, ekipet garojnë me kohën për ta shpëtuar (FOTO LAJM) Ekipet e zjarrfikësëve janë duke luftuar me kohën për të shpëtuar një të mitur që ra brenda një pusi 80 metra të thellë
Probleme për Joshuan, nuk po gjen kundërshtar për t'u dyluftuar Wembley është i rezervuar me 22 prill për Anthony Joshua. Stadiumi i famshëm anglez do të pres kampionin në fuqi, mirëpo
Gashi hedh poshtë spekullimet: Selimi nuk është ftuar në Hagë Ditë më parë u raportua se ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi është ftuar për t’u intervistuar nga Gjykata Special
Thirrja e frikshme e Ramës: Mos shihni lajme! I ftuar në Xing, Kryeministri Rama ka bërë një thirrje të frikshme për publikun. Ai i ka ftuar qytetarët që për një j
Berisha dërgon SMS në emision, si u përgjigj Rama Kryeministri Rama i ftuar në Xing, ka folur për të gjitha temat e nxehta të momentit. Ermali i ka bërë një festë Beri
“Nuk e rruaj…mjekrën”, Ermal Mamaqi tregon a mori lek për të ftuar Ramën Ermal Mamaqi ka vendosur që t'i përgjigjet akuzave se ka marrë para për të ftuar Kryeministrin. Ai tha se në fakt e b
Babai rreh me hekur djalin deri sa e çon në koma për një arsye banale (FOTO LAJM) Metxhan, 6 vjeç është duke luftuar me vdekjen tashmë në spital pasi rrah barbarisht nga babai i tij në provincën e Hatay
Si është Ermali në shtrat? Ami ia thotë para gjithë publikut Mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ishe e ftuar speciale, Amarda Toska, prezantuese dhe bashkëshorte e moderatorit
Ushtarakja Berisha: Kosova është serbe, gëzohem që vëllai u vra duke luftuar shqiptarët (FOTO LAJM) Fati i oficerëve dhe ushtarëve shqiptare në ushtrinë serbe, është titulluar emisioni special me mysafiren shqiptare nga
Policët heronj që vdiqën duke luftuar me kriminelët Shumë policë dhanë jetën në krye të detyrës së tyre. Paslufta në Kosovë njohu heronjtë tjerë të saj. Një numër jo i
Pasi u kënaqën me mish e verë, Thaçi thotë se Agim Bahtiri është njeri i respektuar I pari i vendit, Hashim Thaçi ka komentuar darkën në Mitrovicë ku ishin të ftuar fytyra të njohura të politikës, përfshi
Nuk ndalen së luftuari Kosovën, japin armë falas për shtetet që tërheqin njohjen Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin, ka deklaruar se Serbia sivjet ka eksportuar armatim me vlerë mbi 600 milion