999 rezultate për

ftua

"Të fus golin unë...", lideri i vetëshpallur i opozitës kërcënon analistin Kujtim Gjuzi ka folur për disa minuta në emisionin “Të Pakespozuarit”, për arsyet përse ka vendosur të pranojë mandatin
"Me Bledin"! Programi më i ri nga Bledi Strakosha Pas një mungese në programet televizive, moderatori i dashur për publikun Bledi Strakosha rikthet me një program të ri “
Ish-lojtari i Milanit merr drejtimin e klubit të madh Holandez Ish-futbollisti i Milanit Jap Stam në fund të këtij sezoni do të ulet në stolin e Feynoordit. Lajmi është njoftuar zy
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
A do të ketë nesër një takim Rama-Basha? Ditën e nesërme do të vazhdojë të mbahet Samiti i Diasporës i cili do të zgjasë deri më datë 2 mars. Ministri i shtet
Vinicius Jr ftohet në Kombëtaren e Brazilit Vinicius Junior është ftuar për herë të parë në ekipin kombëtar të Brazilit. Lucas Paqueta, Miranda, Alex Sandro dhe
A e keni menduar se ekziston një lokal ku e pini kafen me qen Tifozët e qenve Husky siberian në Tajlandë kanë mundësinë që pasi të pinë kafe ose edhe diçka tjetër, të shoqërohen nga
"Kush je ti mi...?", e ftuara sikletos moderatoren (VIDEO) E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Wake up" me Isli Islamin dhe Ori Nebiajn, ishte astrologia e njohur Meri, e cila
Gjendet predhë në mes të Pukës Punonjësit e Bashkisë në qytetin e Pukës kanë gjetur një predhë pranë një zonë të banuar. Predha u gjet gjatë rehhab
Ngjela "tërbon" Kryemadhin në studio: Nuk i keni djegur mandatet Monika Kryemadhi e ftuar sonte në “Open” ka treguar atë çka ka ndodhur sot në Parlament kur deputetët e opozitës bënë do
E ftuara speciale për Pavarësinë e Kosovës, si duket Elvana Gjata Elvana Gjata është e ftuara speciale e koncertit të organizuar nga Anita Haradinaj me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë
Jose Mourinho i ftuar në programin televiziv "RT" Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë i ftuar i programit të tij telev
Nuk ndalen rastet e abuzimit me të mitura, edhe një në Pejë Policia e Kosovës ka njoftuar edhe një rast tjetër të abuzimit seksual me të mitur. Policia sipas raportit 24-orësh ka n
E papritur, e ftuara i heq të gjitha në emision (VIDEO) John Humphrys përjetoi tronditjen më të madhe të karrierës së tij, kur një aktiviste kundër "Brexit" hoqi të gjitha rrob
Ka probleme shëndetësore, pse mungon Shaqiri ndaj Bournemouthit Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Liverpoolit e Bournemouthit. Liverpooli dhe Bournemouth do të për
Nusja habit të ftuarit me kërcimin provokues në dasmë (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
Sulmuesi shqiptar gjen rrugën e rrjetës me ekipin grek (VIDEO) Fiorin Durmishaj po tregon një formë të jashtëzakonshme. Vlonjati i Panionios ka arritur të shënojë në takimin me PAOK-u
Zyrtare: Messi grumbullohet për në El Clasico (FOTO LAJM) Lionel Messi ia ka dalë. Superylli argjentinas është ftuar për El Clasicon në Camp Nou, pas lëndimit në fundjavë. Ern
Gazetari e thotë troç: Ja VIP-at shqiptarë që kanë fjetur me mua (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Ftesë në pesë" ishte gazetari i njohur Ervin Kurti, i cili tregoi më shumë për rubrikën
Dreka me Avdylajt, flet për herë të parë Vangjush Dako Kryebashkiaku i Durrësin,, Vangjush Dako i cili në përgjime flitet si i implikuar në shitblerjen e votës ka folur mbrëm