999 rezultate për

ftua

11 vjeçari i vrarë në Fushë Kosovë, ishte dhunuar 3 herë Koalicioni për Mbrojtjen e Fëmijëve në Kosovë nëpërmjet një konference për media ka kërkuar zbardhjen e vrasjes së 11 vj
Zhduken 2 vajzat, familjarët apel për gjetjen e tyre Në raportet 24 orëshe të Policisë, vazhdimisht ka raste të zhdukjeve, qoftë persona të mitur apo edhe të moshës më të vj
Argjentina është ftuar në Ligën e Kombeve? Reagon UEFA UEFA e ka mohuar pohimin tronditës të Fox Sports se Argjentina është ftuar për të marrë pjesë në turneun e radhës të Lig
Byzylyku i veseve: Gjetja për të luftuar mbipeshën, duhanpirjen, dembelizmin (FOTO LAJM) Sikur vetëm të kishim një person që vazhdimisht qëndron pranë nesh dhe na kritikon çdo herë që hamë diçka jo të shëndets
U ndaluan nga policia greke, zhduken dy të rinjtë shqiptarë Dy të rinj kanë humbur gjurmët, pas ndalimit të tyre nga policia në Greqi. Një lajm i tillë është njoftuar pak çaste më
Durrës, mbytet në det 31 vjeçari Trupi i Donald Mollës u gjet i pa jetë në afërsi të plazhit të Currilave nga Policia Kufitare. 31 vjeçari nga Skrapar
Buffon "zbulon" të ardhmen me 3 gabime fatale Shembull në fushë, por ... jashtë saj lë për të dëshiruar. Gianluigi Buffon ka dështuar për të tejçuar atë mirësinë d
"Më mjaftuan 20 minuta për të nënshkruar me Realin" Rodrygo Goes ka zbuluar se nuk kishte menduar dy verë kur i kishte ardhur mundësia për të nënshkruar me Real Madridin, e
Luana merr vendimin e rëndësishëm, e pohon me gojën e saj (FOTO LAJM) Luana Vjollaca është një nga moderatoret më të dashura nga publiku shqiptar e cila po kor sukses edhe në fushën ë muzikë
10 minuta i mjaftuan Italisë për të siguruar fitoren përballë Greqisë (VIDEO) Italia e ka mposhtur 3-0 Greqinë. Italisë i janë dashur 45 minuta për të marrë tri pikë të plota kundër Greqisë, e vl
Qeveria nuk respekton gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Qeveria e RMV më saktësisht sekretariati gjeneral nesër pritet që në qytetin e Kumanovës të mbajë debat publik me temë ‘
Metoda për të luftuar alergjitë Alergjitë më të zakonshme janë të shkaktuara nga grimca të vogla në ajrin që marrim frymë. Ndryshe nga alergjitë ndaj
Gjermania publikoi listën për ndeshjet me Bjellorusinë dhe Estoninë Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e ardhshme që zhvillohen kë
"E dogjën" Gazi dhe Ira kërcejnë napolonin (VIDEO) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Çifti i famshëm kurorëz
Të ka ftuar për darkë, mëso çfarë duhet të eleminosh nga menyja Më në fund erdhi dita për të shkuar në restorant si çift. Pikëpyetja e parë është çfarë do vesh dhe pas kësaj çfarë duhe
Mysafiri i paftuar në kuzhinë (FOTO LAJM) Një pronare është befasuar nga një mysafir i paftuar që ishte futur në kuzhinën e saj. Gruaja 77-vjeçare nga Florida
Gaz Paja bën dasmën VIP sot në Tiranë: Detajet e ceremonisë luksoze me qindra të ftuar (FOTO LAJM) Një dasmë e improvizuar u organizua të dielën e fundit të sezonit “Portokalli”, ku vetë aktori në rolin e Ylvi Bakërrit
Berisha mposht Ramën e Thaçin me shifrat e audiencës (FOTO LAJM) Mbreëmja e djeshme i ka gjetur kryeministrin Rama, Thacin dhe ish-kryeministrin Berisha në studio të ndryshme televizive
Ministri nga Kosova: E ftuam Ramën, le të mbetet në ndërgjegjen e tij pse nuk erdhi Ministri i Infrastrukturës, njëherësh nënkryetar i AAK-së, Pal Lekaj mungesën e Edi Ramës në përurimin e Autostradës “Ar
KFOR: Autoritetet serbe kanë qenë të njoftuara për aksionin në veri (VIDEO) Autoritetet serbe kane qenë të njoftuara për aksionin në veri të Policisë së Kosovës më 28 maj, konfirmoi për Radion Evr