999 rezultate për

ftohtit

Ditët e të ftohtit siberian janë shumë pranë Sipas parashikimeve të Prishtina Weather, në fundjavë vjen Kosova rrezikohet të preket nga acari polar Më poshtë keni
Hyn në lumin e ngrirë, sfidon të ftohtit për të shpëtuar qenin (VIDEO) Në botë ka akoma njerëz të mirë që do të ishin në gjendje të rrezikonin vetën për të shpëtuar një jetë. Këto ditë di
Gent Zenelaj bën çmendurinë, zhytet në ujë të akullt në mes të të ftohtit Të gjithë e dinë se kur vjen puna për zhytje Gent Zenelaj është i pari. Aktori i humorit ka shkuar në Palasë, Vlorë
Rita e ndjen të ftohtit, shfaqet e veshur kokë e këmbë në aeroport Vetëm dy ditë më parë, ajo ka zbuluar se do të publikojë një këngë me Liam Payne, e cila do të jetë kolonë zanore e film
Çmendet çifti i sapomartuar, bën fotografitë e dasmës mes të ftohtit polar (FOTO LAJM) Një çift i martuar kohët e fundit bëri disa fotografi romantike në Kanada dhe as moti i ftohtë nuk mundi t'i ndalonte.
Si të mbrojmë flokët nga të ftohtit? Temperaturat e ulëta të ajrit mund të thajnë lëkurën dhe flokët. Për të mbrojtur flokët tuaj, është e nevojshme për të r
Angelina sfidon të ftohtit, shfaqet elegante në Nju Jork (FOTO LAJM) Temperaturat gjatë këtyre ditëve në Nju Jork janë të ulëta. Kështu ishte edhe të premten në mbrëmje, por as i ftohti
Në kulmin e të ftohtit Termkos ndal ngrohjen për qytetarët Që nga dita e djeshme Termokos ka ndalur ngrohjen në kryeqytet, duke lënë kështu qytetarë të shumtë pa ngrohje në këto d
Moderatorja shqiptare zgjedh këtë vend për t'i shpëtuar të ftohtit! (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është më moderatore në Shqipëri sërish për bukuroshen Floriana Garo ka mjaft interes. Aktualisht ajo ë
Bleona nxjerr "zogun" jashtë në mes të të ftohtit dhe zbulon një sekret (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk rresht së surprizuari. Atëherë kur duket se këngëtarja qëndron në qetësi vjen
Skandal në maternitetin e Lezhës, nëna dhe fëmija qëndrojnë mes të ftohtit në dhomë (VIDEO) Temperaturat e ftohta që kanë pushtuar vendin janë kthyer në një problem në spitalet e vendin për shkak se aty kushtet n
Temperaturat -52 gradë, fëmijët i bëjnë ballë të ftohtit dhe shkojnë në shkollë (VIDEO) Temperaturat ekstreme me të cilat po përballet Rusia, kanë krijuar një situatë mjaft të vështirë në qytetin e Ojmajkom.
Këtë dimër i ftohti mund të jetë vdekjeprurës Europa pritet që të preket nga një dimër i ashpër këtë vit. Ekspertët britanikë parashikojnë që vendi të preket nga një
Paralajmërime për acar të madh, Europa do të përjetojë një dimër vdekjeprurës Meteorologët britanikë parashikojnë që vendi të preket nga një valë polare i të ftohtit, duke bërë që vetë jeta e banorë
Pse disa njerëz kanë vazhdimisht të ftohtë? Për temperaturë më të ulët trupore ose për një ndjenjë të tillë subjektive përgjegjëse janë disa arsye të caktuara shënd
Arsyet pse disa njerëz kanë gjithmonë ftohtë Për temperaturë më të ulët trupore ose për një ndjenjë të tillë subjektive përgjegjëse janë disa arsye të caktuara shënd
Provokon vajza e politikanes shqiptare, zhvishet në mes të ftohtit (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të përfolura kohet e fundit për shkak të fizikut të saj. Bëhet fjalë për vajzën e politik
Nxirrte fëmijët për të lypur mes të ftohtit, kapet babai 30 vjeçar Një burr i cili shfrytezonte fëmijët e tij për të lypur në temperaturat nën zero, është pikasur nga policia dhe më tej ë
Vala e të ftohtit merr 7 jetë njerëzish në Bullgari Vala e të ftohtit që ka goditur prej mëse një jave Evropën ka shënuar shtatë viktima në Bullgari, njoftojnë mediat loka
POGRADEC/ Shënohet viktima e pestë e të ftohtit të acartë (FOTO LAJM) I ftohti i acartë i ka marrë jetën një tjetër personi në vendin tonë, duke shënuar një bilanc negativ. 38 vjeçari Anasta