999 rezultate për

ftohti

I ftohti artik pushton Shqipërinë: -15 gradë, çfarë pritet në ditët e ardhshme Dimri i vërtetë ka pushtuar Shqipërinë. Reshjet e shiut, dëborës dhe temperaturat nën zero kanë përfshirë pjesën më të m
Enca sfidon të ftohtin, shfaqet me bikini në ballkon (FOTO LAJM) Ajo është një prej emrave më të komentuar të estradës. Është fjala për Enca Haxhian, e cila shpeshherë merr vëmendjen e
Njihuni me Hotelin magjik të akullit, më i ftohti në botë (FOTO LAJM) Një nga hotelet më magjikë të Kanadasë, do t'ju bëjë të ndiheni sikur keni hyrë në filmin Frozen . Hotel de Glace pr
Në bankë kishte 100 mijë euro, misteri i të pastrehut që vdiq nga i ftohti në stacionin e trenave Një i pastrehë 75-vjeç i cili ka ndërruar jetë nga i ftohti në stacionin e trenave në Milano, kishte mbi 100 mijë euro n
-56 gradë, kafshët ngrijnë nga i ftohti (VIDEO) I ftohti ekstrem që ka mbuluar Kazakistanin, me temperature deri në -51°C , ka rezultuar fatal për disa kafshë të ndrysh
Temperaturat u ulën papritur, si të mbrohemi nga i ftohti Dimri dhe temperaturat e ftohta mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj, ja disa këshilla si të mbrohemi nga i ftohti: – Vish
Lumi Han ngrin për herë të parë pas 30 viteve, pamjet nga shtresa e akullit mbi ujë Lumi Han që kalon përmes kryeqytetit të Koresë së Jugut, Seul është ngrirë për herë të parë pas 30 vjetësh, pas goditjes
Si ta ruash lëkurën nga i ftohti, 3 këshilla të vlefshme që nuk duhen harruar Lëkura e yndyrshme është bekim dhe problem, njëkohësisht. Nga njëra anë, ti nuk do kesh asnjëherë fytyrë të thatë me pam
Lëkura e ashpër nga i ftohti, kur është e rrezikshme dhe si ta trajtoni Me këto temperaturat qe po ulen është e udhës që çdo njeri të informohet për simptomat e morthit, një problem që prek sh
Nëna e re braktis foshnjën e sapolindur në park, e lë të vdesë nga i ftohti Braktis vajzën e sapolindur, në trupin e së cilës gjendet ende kordoni i ngjitur. 22-vjeçarja amerikane Nicole Layman, n
Pamje të rënda në kamp, vajza siriane gjendet e vdekur me sytë hapur nga i ftohti Foshnja siriane 1 vjeç e 5 muaj, Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asa
Mjerimi në kampet siriane, si vuajnë fëmijët mes të ftohtit dhe acarit (FOTO LAJM) Fëmijët sirianë dhe familjet e tyre që janë larguar nga vendlindja për shkak të bombardimeve dhe përparimit të trupave s
Nuk ka gjë që e ndal Morenën, sfidon temperatuar dhe pozon me bikini në dëborë (FOTO LAJM) Morena Taraku di të guxojë. Këngëtaren e kemi parë gjithmonë të publikoj foto provokuese dhe kjo ndodh edhe gjatë dimrit
Dimri sapo ka nisur! I ftohti polar do të prekë Ballkanin në muajin shkurt Nëse mendoni se dimri po kalon me temperatura pranverore, e keni gabim! Muaji shkurt pritet të sjellë një ulje të nd
E dashura "bombë" e Martinez sfidon të ftohtin gjysmë e zhveshur (VIDEO) Agustina Gandolfo, e dashura seksi e Lautaro Martinez gjithmonë di të tërheqe vëmendjen e fansave, shkruan Albeu.com.
Ju po thani së ftohti, ndërsa Albërie Hadërgjonaj e nis 2020 "zjarr" me bikini (FOTO LAJM) Duket se viti 2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të r
Guidë e thjeshtë: Si të mbroni lëkurën nga i ftohti Hidratimi Për të shmangur ose lehtësuar tharjen e lëkurës, pini mjaftueshëm ujë. Përpos kësaj, investoni në një krem
Familja pret një fëmijë mes të ftohtit, shiut dhe mjerimit pas tërmetit amilja Vata jeton në mjerim të thellë që prej tërmetit të datës 26 nëntor. Lirie Vata i ka rritur e vetme dy djemtë e
Si të parandaloni rikthimin e sinusitit nga i ftohti Me uljen e temperaturave gjatë stinës së ftohtë shtohet rreziku për rishfaqjen e sinusitit. Sipas mjekëve, kalimi i m
Shqipëria do të preket nga i ftohti arktik, si do të jetë moti këtë javë Duket se kjo javë do të vijë me temperatura të ulëta. Nga fillimi i kësaj jave rikthehet paqëndrueshmëria e kushteve