999 rezultate për

ftohta

Qytetet më të ftohta në botë Për shumicën e njerëzve, moti i ftohtë në dimër do të thotë vendosje e një batanije shtesë. Por ka disa vende në Tokë
U nisën drejt Anglisë: Mbytet anija plot emigrantë, një burrë e një fëmijë ngrijnë në ujrat e ftohta Një anije plot emigrantë është mbytur teksa po mundohej të mbërrinte në Angli. Bëhet me dije se një person është mby
Mëngjese të ftohta na presin! Ky është parashikimi i motit për 5 ditët në vijim (FOTO LAJM) Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme. Përgjatë 5 di
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si t'i vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Vrasje gjakftohta dhe arratisje: Dosjet kriminale ku përmendet Dritan Rexhepi, koka e kartelit të drogës Dritan Rexhepi dyshohet të jetë kreu i organizatës që u godit dje nga Europol. Rexhepi dyshohet se ka organizuar dërg
Temperatura ekstreme, këto janë qytetet më të ftohta në botë Për shumicën e njerëzve, moti i ftohtë në dimër do të thotë vendosje e një batanije shtesë, por ka disa vende në Tokë që
"Jam e egër", Kejvina shfaqet joshëse e maskuar dhe me armë të ftohta (FOTO LAJM) Ajo është Kejvina dhe emri i saj nuk ka ndalur së dëgjuari që prej daljes së saj të parë në ekran. Modelja ka afro 70
Sherri me armë të ftohta në Pogradec, reagon Policia Pas raportimeve për një ngjarje të ndodhur këtë të hënë në Pogradec, ku mbetën të plagosur dy persona, ka ardhur edhe re
Plagoset me armë të ftohta shoku i skuadrës së Rooney Mbrojtësi i Derby County, Andre Wisdom, shok skuadre me Wayne Rooney, është shtruar me urgjencë në spital pasi u plagos
U zunë në lokal, i riu zbraz çiften mbi makinën e kushëririt Një ngjarje e rëndë është parandaluar në kohë nga Policia në Tiranë. Një i ri pasi është zënë më kushëririn në lokal,
Talenti i Premier League përfundon në spital, sulmohet me armë të ftohta Sulmuesi i talentuar i Aston Villës, Bradley Young ka kaluar momente tmerri teksa është sulmuar me thikë nga persona të
Vlonjatja plagos me armë të ftohta 25 vjeçarin Një 25 vjecar është plagosur ditën e djeshme me thikë nga shtetasja K. B, në zonën e Aleksandrisë. I riu ka përfundu
Plas sherri në Korçë, plagosen dy persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku si pasojë e një konflikti dy persona kanë mbetur të plagosur.
Armë dhe të "bardhë", si u kap i riu që qarkullonte me emblemën e policisë në Tepelenë Një persona është vënë në pranga në Tepelenë pasi është kapur me armë zjarri dhe të ftohta si dhe kokainë. 39 vjeccar
Duart e ftohta, nga çfarë shkaktohen? Duart e ftohta, edhe nëse nuk jeni në një mjedis të ftohtë, mund të jenë diçka normale. Shpesh, duart e ftohta janë një
I alkolizuar, qytari serb shkon pranë shtëpisë së Thaçit me armë të ftohta Policia e Kosovës sot në orët e pasdites ka arrestuar një qytetar, të përkatësisë serbe, i cili ka shkuar pranë shtëpisë
Grabitet me armë të ftohta familja e yllit të Tottenham Familja e Jan Vertonghen, yllit të Tottenhamit në Premierligë, është plaçkitur në shtëpinë e vet nën kërcënimin e thikës
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si t'i vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
A e dini pse rrinë duart e ftohta dhe ndryshojnë ngjyrë? Pse kam duar të ftohta që ndryshojnë ngjyrën? Nëse jeni duke kërkuar një përgjigje për këtë pyetje, me siguri do ta gjen