999 rezultate për

ftohtĂ

Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Borë në veri e dallgë të frikshme në jug, vlonjatit nuk ia ndjen e futet të lahet në det (VIDEO) Dita e sotme ka shënuar një ndër ditët më të ftohta të këtij dimri. Disa qarqe në vend janë mbuluar nga dëbora, ndërk
Shkurti me acar, mësoni cilat do të jenë ditët më të ftohta Java e parë muajit shkurt pritet të sjellë temperatura të ulëta, reshje dëbore e shiu në vendin tonë. Sipas Shërbimit Me
Nuk përtyp dot lidhjen e Rudinës me Frrokun? Ish-bashkëshorti "nxjerr" armët e ftohta (FOTO LAJM) Menjëherë pasi u bë publik divorci i Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin mekanik, dolën lajmet për një lidhje të mundsh
Përleshje me armë të ftohta në tavernë, shqiptari qëllon grekun Një përleshje midis një grupi shqiptarësh dhe grekësh ka ndodhur pas mesnatës të së premtes në Greqi. Ngjarja ka ndo
Çelësi për fytyrat e thata është kjo maskë natyrale me tre përbërës! Ditët e ftohta të janarit mund t’ju kenë shkaktuar probleme me tharjen ose plasaritjen e lëkurës tek zona e fytyrës ose
Acar deri në -11 gradë, cilat janë dy ditët më të ftohta të javës Meteorologët parashikojnë një javë të ftohtë, me temperatura me minus e stuhi ere. “Temperaturat të hënën do të kenë
Surprizat e motit për nesër: Mëngjesi nis me temperatura të ftohta Moti i qëndrueshëm do të vazhdojë të na shoqërojë edhe në ditët e para të 2020. Sipas IGJEUM, orët e para të së premt
Këto janë 5 qytetet më të ftohta në botë (FOTO LAJM) Për disa qytete të botës, stina e dimrit nuk është thjesht e ftohtë, është e pamëshirshme. Shumë prej qyteteve më të
Termometri ka shënuar -64 gradë, njihuni me 5 qytetet më të ftohta në botë (FOTO LAJM) Për disa qytete të botës, stina e dimrit nuk është thjesht e ftohtë, është e pamëshirshme. Shumë prej qyteteve më të
Sulmohet shtëpia hebraike në New York, 6 persona goditen me armë të ftohta Shtëpia në Monsey, në veri të New York City, ishte duke kremtuar një festë fetare kur sulmuesi hyri brenda. I dyshuar
Mos e ndani mjaltin dhe limonin në këto ditë të ftohta, largojnë kollën Prindërit i trajtojnë fëmijët që kanë kollë me shurup, në vend të trajtimit “tradicional” me mjaltë e limon, thonë dokto
6 ide si të vishesh nëse ke një dasmë në dimër! (FOTO LAJM) Gjetja e një veshjeje të saktë për një dasmë tani në dimër duket një proces i ndërlikuar, veçanërisht nëse ke në mendje
Duart tuaja ndryshojnë ngjyrë nga i ftohti? Mund të jetë shenjë e një sëmundje të rëndë Nëse dalim jashtë në dimër pa dorashka, me siguri do t'i shohim gishtat tanë të bardhë. Ky është vetëm reagimi normal i
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
"Kam vdekur urie, haja 2 simite të ftohta në ditë", Ribery tregon vuajtet deri sa u bë lojtar Futbollisti francez, Frenk Riberi mbush sot 37-vjeç! Mesfushori i cili tashmë aktivizohet në Serinë A me fanellën e Fior
Si të zgjohemi më të lumtur në këto ditë të ftohta Gjatë ditëve me shi dhe të ftohta, mëngjesi është pjesa më e vështirë. Mirëpo, sipas ekspertëve ekzistojnë disa mënyra d
Si ta mbani intimitetin gjallë edhe në ditët e ftohta Me ardhjen e ditëve të ftohta, erosi ka prirjen të zvogëlohet, por të çosh libidon në gjendje letargjie nuk është aspak
Tension para sfidës Lazio-Celtic, plagosen me armë të ftohta dy tifozë (VIDEO) Lazio-Celtic nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Po flasim për sfidën e vlefshme për "Europa League", që d
Duart ju qëndrojnë gjithmonë të ftohta? Gjithçka që duhet të dini T’i kesh duart gjithmonë të ftohta është diçka që mund të na ndodhë të gjithëve. Sipas studimeve, kur kjo ndodh, trupi r