999 rezultate për

fteses

Basha mbledh aleatët pas ftesës së Ramës për Reformën Zgjedhore Kreu i PD-së, Lulzim Basha, do të zhvillojë sot një takim me aleatët. Sipas “News 24”, takimi do të zhvillohet në orën 1
Basha i përgjigjet ftesës së hapur të Ramës Kreu i Partisë Demokratike Lukzim Basha, ka reaguar lidhur me ftesën e hapur që kryeministri Rama bëri paraditene sotme
Zbulohet e ftuara e parë VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Këngëtari Blerim Muharremi i njohur si Blero dhe modelja Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator.
Shokohet talenti i Chelsea pas ftesës nga kombëtarja e Anglisë "Nuk e prisja, mendoja se trajneri po bën shaka. Kur çdo gjë u bë e qartë, u shokova." Kështu tha talenti i Chelsea , Ca
PSD dhe Alternativa i shkojnë Veselit në takim, a po mbështet Shpendi qeverinë? Ka nisur mbledhje e partive parlamentare, që është thirrur në fillim të kësaj jave nga kryeparlamentari Kadri Veseli. De
Përveç Vetëvendosjes asnjë parti nuk guxon të protestojë kundër Thaçit Ftesës së partisë së Albin Kurtit për protestë më 29 shtator 2018 nuk do t’i bashkëngjitet LDK-ja e as PSD-ja. Lëvizj
Ndalni ndotjen akustike ndaj Thaçit dhe përgjigjiuni ftesës së PSD-së Koment nga Ervin Shkulaku Si rrallë herë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, njeriu që po udhëheq dialogun me
Zave njofton festën e madhe në Shkup pas ftesës për në NATO Delegacioni i Maqedonisë i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev mbërriti në samitin e NATO-s ku dhe Sekretari i përgjith
Filloi Samiti i NATO-s në Bruksel, Maqedonia pret marrjen e ftesës për anëtarësim Shefat e shteteve dhe qeverive, anëtare të NATO-s, sot dhe nesër do të mbajnë samit në Bruksel. Në samit presidenti i SH
Bujar Lika tregon emocionet e ftesës së parë nga Kombëtarja Bujar Lika grumbullohet për herë të parë në Kombëtaren Shqiptare. Në konferencën për shtyp 25-vjeçari, shpjegoi se nuk u
Basha i përgjigjet ftesës së Ramës: Po na fton të shkelim Kushtetutën Në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, kreu i PD-së Lulzim Basha në lidhje me ftesën e
Basha i përgjigjet ftesës së Ramës me disa kërkesa ``I vetmi “pakt” që ka nevojë Shqipëria është pakti për Kushtetutën dhe shtetin ligjor. Kushtet që BE ka vendour për Shq
Vetëvendosje ende pa përgjigje ndaj ftesës së Presidentit Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, tashmë iu ka dërguar partive politike ftesën për takim konsultativ për mbajtjen e sea
LDK e shtyn për nesër përgjigjen ndaj ftesës së Presidentit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u ka bërë gati ftesat drejtuesve të partive politike për takim konsultativ. Data
Haziri i përgjigjet ftesës së VV-së për bisedime: Nuk jemi në proces urgjent Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas ftesës që Lëvizja Vetëvendosje i ka bërë për takim për bisedime rreth formim
AAK i përgjigjet ftesës së Kurtit për koalicion Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e AAK-së, Ahmet Isufi, ka folur rreth ftesës së Albin Kurtit që t
Basha mbledh aleatët pas ftesës së Metës Pas ftesës së Ilir Metës, kreu i PD Lulzim Basha ka thirrur në një takim urgjent aleatët, i cili do te mbahet ne oren 18
Basha thyen heshtjen, ja si i përgjigjet ftesës së Ramës për dialog Kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme foli nga çadrën e lirisë. Në fjalën e tij, Basha tha se në Uashington ka
Dëftesa e Nora Istrefit, ja si ka qenë këngëtarja në mësime (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është një nga artistet më të suksesshme në tregun kombëtar shqiptar pas hiteve që ajo
Basha i përgjigjet ftesës së Ramës për bisedime, ja çfarë i thotë Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur ftesës së PS dhe LSI për t’u ulur në bisedime. Basha ka deklaruar se PD nu